Varia
Kuidas valida oma koju ideaalsed tekid
Uue teki ostmise ülesanne võib olla üsna keeruline. Tekid peavad olema ülimugavad ja hubased, et saaksid nende alla pugedes täielikult lõõgastuda. Hea uudis on see, et on olemas lai valik erinevat tüüpi tekke ja tekid müük kategoorias on valik nii mitmekesine, et igaüks leiab endale sobiva variandi. Vaatame mõningaid tegureid, mida võiksid oma magamistuppa teki valimisel arvestada.
Väike mikrolaineahi - hea abiline köögis, mis ei võta palju ruumi
Mikrolaineahi on väga heaks abiliseks toidu kiireks soojendamiseks. See on väike ja kompaktne, suurepärane viis, kuidas eelnevalt valmistatud toidu kiiresti üles soojendada.
Katsikukingitus - kuidas valida?
Katsikutel käimine on eestlaste seas olnud pikaajaline traditsioon ning isegi kui vahepeal katsikuid nii suurelt ei tähistatud, on viimastel aastatel populaarsust kogunud nii peod tulevasele emale kui ka katsikupeod. Kui saabub kutse katsikule, tõusetub kohe küsimus, et milline katsikukingitus katsikuks osta.
Tallinna linna uus koolitoetus kõigi kuni 19-aastaste õppivate laste ja noorte jaoks
Uus toetus aitab kallinevate koolitarvete eest maksta. Vanemad saavad nüüd taotleda õppeaasta alguse toetust kõigi kuni 19-aastaste õppivate laste ja noorte jaoks. Toetuse taotlemine algab 13.09.
Looduslikud eelistused meie valikutes
Armastame naturaalseid materjale ja looduslike koostisosadega tooteid. See tuleneb lihtsast põhimõttest - mida looduslikum, seda parem kehale, tervisele ja keskkonnale meie ümber. Eriti oluline on see lähenemine laste puhul.
Milline lastetoamööbel valida beebile?
Lastetoa sisustamine on vanemate jaoks korralik väljakutse olenemata sellest, kas tegemist esimese lapse või hoopis teismelisega. Enne esimese lapse sündi on aga teadmatust rohkem ja seetõttu oleme kokku pannud mõned olulisemad märksõnad, mis aitavad lihtsustada valikuid.
Taani mööbel HOPPEKIDS vallutab laste südameid
HOPPEKIDS voodid on laste lemmikud. Need on eriliselt hubased, stiilsed ja sobituvad igasse magamistuppa. Hoppekids valikus on mööbel alates lapse sünnist kuni teismeeani. 
Vill-siid riided on suvisel ajal asendamatud
Kahe väikese lapse ema Anna-Liisa Kilk on vill-siid riiete suur fänn ning ka suvisel ajal on need peres asendamatud. Anna-Liisa jagas meilegi oma kogemusi vill-siid riiete kandmisest.
FALKE Kids sokid ja sukkpüksid on laste lemmikud!
FALKE lastesokid ja -sukkpüksid võluvad lapsi oma pehmuse, mugavuse ja vastupidavusega. Tõeliselt uudne kvaliteet ja disain.
Kvaliteetsed ja arendavad mänguasjad lastele
Lapsed armastavad mängida ning maailma kohta õppida läbi mängulise vormi. Seetõttu on oluline valida lapsele eelkõige arendavad mänguasjad, mille abil õppida ning avastada uusi hobisid. Järgnevalt toome välja mõned soovitused, mille abil lapsele mänguasjad välja valida.
ENGEL soe pesu on talvisel hooajal parim valik!
Vill on oma olemuselt unikaalne materjal – pehme, vastupidav, hästi niiskust imav ning kehatemparatuuri reguleerivate omadustega. Järjest enam ostetakse lastele sünteetiliste riiete asemel villapesu, villaseid kampsuneid, mütse, kindaid jm. 
Kuidas saada parimad kuivatatud õunad?
Õunte kuivatamisel tuleb pöörata tähelepanu mitte ainult nende suurusele ja valmidusele, vaid ka sordile, sest kõikidest sortidest ei saa head kuivatatud õuna.
Kuidas valida õiget koolikotti?
Sügis ja uus kooliaasta läheneb kiiresti. Õigesti valitud koolikott on lapse kooliteel olulise tähtsusega, kuna see on igapäevaselt aktiivses kasutuses. 
Kodused nipid sääsekuppude vastu
Vanad suvised sõbrad sääsed on juba oma vägedega kohal ja aktiivselt meie suve rikkumas. Ei leidu vist inimest, kes poleks valmis kõike proovima, et nende vereimejate tekitatud valu, sügelust ja punetavaid kuppe kuidagigi vähendada. On aga mitmed tõhusad kodused vahendid, millega saab hästi leevendada sääsekuppusid.
Sheavõi – universaalne täistaimne ravim ja kosmeetikum
Läbi ajaloo on sheavõid kasutatud põletuste, haavade, armide, nahapõletike, psoriaasi ja kõõma raviks. On teada, et sheavõi ennetab rasedusarme, vähendab kortse, uuendab naharakke ja niisutab nahka sügavate kihtideni välja. Samuti aitab sheavõi hästi beebi gaasivalude puhul.
Puu- ja köögiviljad, mis ei sobi külmkappi
Sageli hoitakse külmkapis kõiki toiduaineid, sh puu- ja köögivilju. Paraku võib külmkapp võib nii mõnegi meie lemmik puu- või köögivilja kiiremini söögikõlbmatuks muuta. 
Millised on head ja arendavad mänguasjad?
Mänguasjade valik poodides on ääretult lai. Hea ja kasuliku mänguasja valimine võib olla päris keeruline. Öeldakse, et parimad harivad mänguasjad on need, mis arendavad teatud kindlat oskust. 
Sidrun kui koduse majapidamise asendamatu abiline
Sidrunimahl on hape, tal on kõrge toiteväärtus ja lisaks veel naturaalne desinfektant. Selle lõhn meeldib enamusele inimestest, aga on vastuvõetamatu kahjuritele. Sidrun aitab säilitada toitu ning vahetab lihtsalt välja karmid kemikaalid erinevate ainete koostises. 
Valmista tõhus sääsetõrjevahend kodustest vahenditest
Sääsed on tüütud ning nende hammustustest tekkivad sügelevad punnid on veelgi ebameeldivamad. Erinevaid sääsetõrjevahendeid on müügil palju, kuid kõige tõhusam ja tervislikum on neid ise teha.
5 põhjust, miks alustada hommikut sidruniveega
Paljud alustavad oma hommikut mõne sooja joogiga nagu kohv või tee, kuid proovi alustada oma päeva sidruniveega. Allpool on välja toodud põhjused, miks peaksid jooma vett sidruniga lisaks sellele, et see annab veele mõnusa maitse.

Taani mööbel HOPPEKIDS vallutab laste südameid

teisipäev, 29. juuni 2021
HOPPEKIDS voodid on laste lemmikud. Need on eriliselt hubased, stiilsed ja sobituvad igasse magamistuppa. Hoppekids valikus on mööbel alates lapse sünnist kuni teismeeani. 

Hoppekids
Hoppekids on Taani kvaliteetse lastemööbli tootja. Hoppekids keskendub kombinatsioonile disain-kvaliteet-turvalisus-kõrge funktsionaalsus-hind. Hoppekids eesmärk on luua kliendi jaoks kõrgeimat väärtust. Hoppekids with heart & soul tähendab ettevõtte suurt pühendumist valmistada rõõmsat, huvitavat ja turvalist lastetoa mööblit. Hoppekids valikus on mööbel alates lapse sünnist kuni teismeeani. Hoppekids järgib uusi trende ja tehnoloogiaid, kasutades uusimaid materjale, värve, kujundeid ja motiive. HOPPEKIDS kataloogi saad sirvida siit.
 
HOPPEKIDS kvaliteet
Kogu HOPPEKIDS mööbel valmistatakse HOPPEKIDS enda tehases Lätis. Seeläbi on tagatud mööbli kõrge kvaliteet, disain ja turvalisus. Turvalisusele pööratakse eriliselt suurt tähelepanu, viies läbi sageli põhjalikke tootetestimisi. HOPPEKIDS mööbel on multifunktsionaalne - palju kombineerimisvõimalusi ning seeläbi pikk kasutusaeg läbi aastate. Tooted kannavad TÜV sertifikaati, mis näitab ostjale, et toode on kontrollitud ning vastab standarditele.

Nordic Ecolabel unikaalne sertifikaat
Nordic Ecolabel ehk Põhjamaade Luigemärk on tõend sellest, et toote valmistamisel on palju tähelepanu pööratud toote elutsükli (tootmisest kuni hävitamiseni) faasidele, turvalisusele ning jätkusuutlikule tootmisele. Antud märki kandvate toodete turvalisus ning mõju keskkonnale on kontrollitud spetsialistide poolt.

Turvalisusele ja vastupidavusele on palju panustatud ka materjalide valikus - voodid on valmistatud tugevast FSC sertifikaadiga männipuust ning värvitud mürgivaba lakiga. HOPPEKIDS mööbli kokkupanemine on lihtne ning juhendid on selgelt arusaadavad.HOPPEKIDS hoolib ja inspireerib
HOPPEKIDS hoolitseb oma klientide eest hästi. Iga pisemgi mure või probleem saab kiire lahenduse. HOPPEKIDS ametlikul kodulehel on nähtaval kogu info mööbli valmimise, võimaluste ja ideede kohta. HOPPEKIDS Instagram (#hoppekids_official)  on hea koht inspiratsiooni ammutamiseks, seal on nähtaval ka klientide pilte HOPPEKIDS mööblist kodudes. Lahedaid ideed HOPPEKIDS kasutusel olevast mööblist leiad ka siit.

BASIC sarja voodid
BASIC voodeid iseloomustab lihtsus, kergus, praktilisus ja hea hind. Enamik BASIC voodeid on moodulvoodid, st lisamoodulite abil on võimalik muuta lihtne madal voodi poolkõrgeks, kõrgeks või hoopis narivoodiks. Väga lai kombineerimise võimalus. Vaata HOPPEKIDS BASIC voodeid siit ja MinuLaps e-poest 

      

PREMIUM sarja voodid
PREMIUM on luksuslikum sari, mida iseloomustab suurem mugavus, valikuvõimalus ja kõrgem vastupidavus. PREMIUM vooditel on näiteks turvapiirded kõrgemad kui BASIC vooditel. Samuti on soovituslikud kõrgemad madratsid (12cm). Kõik PREMIUM voodid on moodulvoodid, see tähendab piiramatuid võimalusi voodi stiili muuta moodulite abil. Seeläbi on voodil pikk kasutusaeg läbi aastate.

Kõigil PREMIUM sarja vooditel on eluaegne garantii. Premium voodid kasvavad koos lapsega ning on loodud kestma. Just seetõttu annab HOPPEKIDS nendele eluaegse garantii, mis algab peale tavapärase garantiiaja lõppu. Vaata lähemalt HOPPEKIDS PREMIUM voodite eluaegse garantii kohta siit.

      STOREY riiulite süsteem
STOREY riiulite süsteem on unikaalne ja tõeliselt läbimõeldud. Erinevate riiulimoodulite abil on lihtne sisustada tuba, kus on vähe ruumi, kuid vaja palju mahutada. STOREY riiulite süsteemis on näiteks komplekt, mis sisaldab riiuleid+voodit+koolilauda, riiulid+voodi, riiulid+koolilaud või lihtsalt erinevate mõõtudega riiulite süsteeme. Mooduleid on võimalik juurde soetada igal ajal, et täiendada või muuta olemasolevat lahendust. Vaata STOREY riiuleid lähemalt MinuLaps e-poest

   

      

HOPPEKIDS muu mööbel ja madratsid
Lisaks laiale voodite valikule on HOPPEKIDS sortimendis riidekappe, riiuleid, kummuteid, võrevoodi, mähkimislauad, lastelauad, koolilauad ja erinevate mõõtudega madratsid. HOPPEKIDS mööbliga saab lihtsalt sisustada kogu lastetoa teades, et see kestab muretult aastaid. Stiil on lihtne, ajatu ja funktsionaalne.

        


MinuLaps e-pood on HOPPEKIDS ametlik esindaja Eestis. E-poes saadaval kogu kataloogis olev mööbel, madratsid ja vooditestiilid. Et teha kõige õigem valik on MinuLaps e-poes enamikul HOPPEKIDS mööblil täpsete mõõtudega detailpildid ning tootevideod.
  

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Linnalaager 'Kaheksa ühe hoobiga' veebruaris
veebruar
Lastelaager “Kaheksa ühe hoobiga” kutsub 1.–3. klassi lapsi põnevale otsimismängule Tallinna vanalinna muuseumites.
Pühapäevane magustoit - vegan kirju koera kook
Kui aeg-ajalt endale magusat lubada, siis võiks seda teha kerge südamega ning seejuures nautida igat ampsu! Kirju koer on paljude laste lemmik ning sobib seetõttu ideaalselt nädalavahetuse maiusroaks.
GOSPA koolivaheaja lasteklubi detsembris
detsember
Peatselt saabuvaks koolivaheajaks on GOSPA raudselt parim valik! Lapsed leiavad endale palju huvitavaid tegevusi, vanemad saavad rahuliku südamega hoolitsusi või õhtusööki nautida ja lõpuks on kogu pere puhanud ja rõõmus!
Sinise Lõvi lõu(n)apoolik Maarjamäe Lossis - jõulueri 07. detsembril
detsember
Maarjamäe lossis toimub laupäeval, 7. detsembril kell 12.00-14.00 Sinise Lõvi Lõu(n)apoolik peredele, seekord on teemaks Sinise Lõvi jõulupuu.
TOP 25 akvaariumi maailmas
Veemaailm on väga lummav ja ilus. Võimsaid akvaariume on palju, kuid TripAdvisor on koondanud kokku TOP 25 parimat akvaariumi maailmas.