Kuhu minna?

Sinise Lõvi lõu(n)apoolik Maarjamäe Lossis - jõulueri 07. detsembril

teisipäev, 3. detsember 2019
Maarjamäe lossis toimub laupäeval, 7. detsembril kell 12.00-14.00 Sinise Lõvi Lõu(n)apoolik peredele, seekord on teemaks Sinise Lõvi jõulupuu.

Seekordne lõu(n)apoolik viib meid seiklema mänguasjade maailma! Küsime endalt, mis muudab asjad meile tavaliseks või väärtuslikuks, kuidas asju taas kasutada ning loomulikult avastame, kuidas ehedaid esemeid ise valmistada.
 
Jõulukuu alguse puhul ehime koos Sinise Lõviga kuuske. Võtke kaasa oma vana ja unustatud mänguasi, mida vahetada või hoopis eriline lemmik, kes soovib lühilavastuses üles astuda. Laste kaasa võetud mänguasjad ärkavad ellu varjuteatri nukkudena. Lossis on avatud mänguasjade vahetuspunkt ning taaskasutus-materjalidest kuuseehete meisterdamise töötoad.
 
Lisaks saab Maarjamäe lossis alati seigelda mööda Sinise Lõvi jäljerada kuni kummitusliku lossitornini.
 
Maarjamäe restoran pakub kell 12.00-15.00 soodsat erimenüüd lastele! Tuleb vaid jälgida, et Sinine Lõvi sinu toitu nahka ei pistaks!
 
Perepilet 10 €, üksikpilet 5 €.


Lisainfo: www.ajaloomuuseum.ee
 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Taani mööbel HOPPEKIDS vallutab laste südameid
HOPPEKIDS voodid on laste lemmikud. Need on eriliselt hubased, stiilsed ja sobituvad igasse magamistuppa. Hoppekids valikus on mööbel alates lapse sünnist kuni teismeeani. 
GOSPA koolivaheaja lasteklubi detsembris
detsember
Peatselt saabuvaks koolivaheajaks on GOSPA raudselt parim valik! Lapsed leiavad endale palju huvitavaid tegevusi, vanemad saavad rahuliku südamega hoolitsusi või õhtusööki nautida ja lõpuks on kogu pere puhanud ja rõõmus!
TOP 25 akvaariumi maailmas
Veemaailm on väga lummav ja ilus. Võimsaid akvaariume on palju, kuid TripAdvisor on koondanud kokku TOP 25 parimat akvaariumi maailmas.
Tõeliselt lõõgastav GOSPA Beebiklubi 10.-12.02
veebruar
Titaootus on naise elus väga eriline aeg. Kui see pisike ime on ilmavalgust näinud, muutub naise elu väga palju. Selle nautimiseks on vaja aega võtta, sest kõik see möödub ju nii kiiresti!
GOSPA mõnus Beebiklubi üritus 6.-8.11
november
Titaootus on naise elus väga eriline aeg. Kui see pisike ime on ilmavalgust näinud, muutub naise elu väga palju. Selle nautimiseks on vaja aega võtta, sest kõik see möödub ju nii kiiresti!