Esileht

Heategevuslik lasteüritus - Paljajalu Päev 2015 ootab kaasa lööjaid

laupäev, 1. august 2015
13-14. septembril 2015 korraldab MTÜ Do Good “Paljajalu Päeva” , mis kujutab endast kahte toredat üritusi täis päeva lastekodude, turvakodude, raskustes ja paljulapseliste perede lastele, kus kõik pakutav on neile tasuta! Lapsi ootame üritustele kokku u 300 ning iga laps saab omale valida sobiva ürituse, kus osaleda.

Ootame meie üritusega kaasa lööma Tallinna ja Harjumaa vabaajaveetmiskohtasid (kinod, mängutoad, bowling, batuudikeskused, seikluspargid, aga ka nt ka mõni (tootmis)ettevõte, kes meid külla ootab või mõni töötoa korraldaja (nt kokandus, tortidega seonduv või fotograafia).

Samuti otsime toetajaid, kes pakuksid üritustel nt lastele näksimist või juua, samuti otsime auhindu võistlustele.

Kui soovid meie üritusega kaasa lüüa, siis kirjuta meile postkasti või e-mailile dogoodestonia@gmail.com, rohkem infot leiab ka Paljajalu Päev lehelt: www.facebook.com/paljajalupaev

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Esmaabi - kaela ja selja vigastused
Kaela ja selja vigastused on tõsised ning seetõttu on väga tähtis teada, kuidas neid ära tunda ning anda õiget esmaabi.
Kui lapsel on kujuteldav mängukaaslane
Missugune väikelaps ei sooviks sõpra, kes on täielikult tema kontrolli all, on alati armastusväärne, ei räägi talle vastu ega ohusta tema asju, kui teda tegelikult ümbritsevad domineerivad täiskasvanud ja palju haaravaid ning tõuklevaid eakaaslasi? Kes sobiks selleks paremini, kui tema enda loodud sõber - kujuteldav kaaslane?
Tallinna Linnamuuseumi Väike mängupäev, 13. augustil
august
Tallinna Linnamuuseum jätkab ka sel suvel toredate mängupäevadega. Seekordne päev on mõeldud pisematele lastele vanuses 6-8 aastat. 
Vaarikas on rikas toitainete, mineraalide ja vitamiinide poolest
See punast värvi hõrk mari on tervisele väga kasulik. Vaarikas on rikas toitainete, mineraalide ja vitamiinide poolest. Kui lisade see oma menüüsse, siis aitab vaarikas vähendada vähi riski, rasvumist, südame-veresoondkonna haigusi ja lisaks suurendab see imemaitsev mari ka viljakust.
Motoorse rahutuse ja tikkide põhjused peituvad sageli lapse liigses stressis
Järjest enam räägitakse laste närvilisusest, motoorsest rahutusest ja tikkidest. Sageli peituvad põhjused lapse liigses stressis ning multimeedia vahendite tarbimises.