Kuhu minna?
Perepäev Ajaloomuuseumis Eesti Vabariigi aastapäeval 24.02
veebruar
Läbi aastate on heaks tavaks, et Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistab Eesti Ajaloomuuseum Maarjamäe lossis toimuva toreda perepäevaga! Ootame teid väga meile külla ka selle aasta 24. veebruaril!

Tallinna Linnamuuseumi Väike mängupäev, 13. augustil

neljapäev, 30. juuli 2015
Tallinna Linnamuuseum jätkab ka sel suvel toredate mängupäevadega. Seekordne päev on mõeldud pisematele lastele vanuses 6-8 aastat. 

Kavas on põnevad keskaegsed mängud ja meisterdamised, näiteks valmistame männikoorest paate. Veel toimuvad otsimis-, meisterdamis- ja orienteerumismängud ning veel palju teisi mänge!

Mängupäeval toimub tegevusi nii Linnamuuseumis sees, kui ka vanalinnas ning isegi lõunat sööme mänguliselt.

Ootame osalema 6-8 aastaseid lapsi
Osalustasu lapse kohta 10 eurot (muuseumipilet, töötoa materjalid ja lõuna)
Registreerumine ja lisainfo: kristi.paatsi@linnamuuseum.ee või 6155193

Tallinna Linnamuuseum, Vene tänav
linnamuuseum.ee/linnamuuseum/
 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Kui lapsel on kujuteldav mängukaaslane
Missugune väikelaps ei sooviks sõpra, kes on täielikult tema kontrolli all, on alati armastusväärne, ei räägi talle vastu ega ohusta tema asju, kui teda tegelikult ümbritsevad domineerivad täiskasvanud ja palju haaravaid ning tõuklevaid eakaaslasi? Kes sobiks selleks paremini, kui tema enda loodud sõber - kujuteldav kaaslane?
Heategevuslik lasteüritus - Paljajalu Päev 2015 ootab kaasa lööjaid
13-14. septembril 2015 korraldab MTÜ Do Good “Paljajalu Päeva” , mis kujutab endast kahte toredat üritusi täis päeva lastekodude, turvakodude, raskustes ja paljulapseliste perede lastele, kus kõik pakutav on neile tasuta! Lapsi ootame üritustele kokku u 300 ning iga laps saab omale valida sobiva ürituse, kus osaleda.
Vaarikas on rikas toitainete, mineraalide ja vitamiinide poolest
See punast värvi hõrk mari on tervisele väga kasulik. Vaarikas on rikas toitainete, mineraalide ja vitamiinide poolest. Kui lisade see oma menüüsse, siis aitab vaarikas vähendada vähi riski, rasvumist, südame-veresoondkonna haigusi ja lisaks suurendab see imemaitsev mari ka viljakust.
Motoorse rahutuse ja tikkide põhjused peituvad sageli lapse liigses stressis
Järjest enam räägitakse laste närvilisusest, motoorsest rahutusest ja tikkidest. Sageli peituvad põhjused lapse liigses stressis ning multimeedia vahendite tarbimises.
Eesti Unekooli Ühing kutsub väikelastega peresid vestlusringi, 03. augustil
august
www.unekool.ee kutsub beebide ja väikelastega peresid lapse uneteemalisse tasuta vestlusringi esmaspäeval, 3. augustil 2015 kell 18.00-19.30.