Kuhu minna?

Kalamaja Päevad 16.-17. mail

neljapäev, 14. mai 2015
16.-17. mail aset leidev asumifestival Kalamaja Päevad toob külastajateni seni suurima laada ja kohvikuteala ning rekordilised 60 erinevat hoovikohvikut. Programmis leidub tegevust nii suurtele kui väikestele.

Esimesel päeval toimuval laadal on 115 kauplejat, kohvikutealal on väljas 30 erinevat toitlustajat. Laada peamisteks müügiartikliteks on käsitöö ning kodumaine talu- ja toidukaup. Laupäevasel festivali kohvikutealal pakutakse laia valikut kehakosutust vegani toitutest ja kodustest küpsetistest kagu-aasia päraste roogade ja kohapeal valmiva suitsukalani. Kohvikutealal pakutavat täiendab Tallinna Vesi puhta joogiveega.

Lisaks laadale ja kohvikutealale saavad festivali külastajad Vana-Kalamaja tänaval Niine ja Kotzebue tänavate vahelises lõigus asuval festivalialal tutvuda mitme heategevusliku organisatsiooni tegevusega. Samuti on MTÜ Aarete Laegas alal avatud kogumispunkt, kuhu saab annetada puhtaid ja terveid riideid ning mänguasju.

Festivalialal on avatud on ka spetsiaalne lastele mõeldud ala, kus toimub lastelt lastele leluturg ning on võimalik osaleda meisterdamise töötubades ja lõbutseda batuutidel. Väikesed beebid saavad koos emadega puhata beebitelgis.

Esimese festivalipäeva lõpetavad möödunud aastal esmakordselt peetud ning väga menukaks osutunud 120-meetrise laua taga toimuv Kalamaja ühine pidulik pika laua õhtusöök ja suur järelpidu Telliskivi Loomelinnaku Punases majas, kus astuvad teiste seas üles ansamblid Velikije Luki, Jan Helsing, Nivoo ning Sounds of September.

Festival jätkub pühapäeval suure hoovikohvikute päevaga, mille raames avab end ajavahemikul kell 12-17 enam kui 60 eriilmelist hoovikohvikut.

Allikas: talllinncity.postimees.ee
Vaata ka ürituse kodulehte ja Facebooki seina: www.kalamajapaevad.ee ja www.facebook.com/kalamajapaevad?fref=tspood.minulaps.ee - soodsalt kodused asjad tuntud kaubamärkidelt
ABC Design, Angry Birds, Biolatte, Bradley Textile, Carriwell, Crescent, Cybex, Ecolab, Difrax, Fehn, GloMinerals, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lavazza, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Salasõna, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Tallinna Lillefestivali avamine 2015, 22. mail
mai
Tallinna Lillefestivali suurejooneline avakontsert toimub 22. mail kell 17.00, Tornide väljaku pargis!
Sügava puudega inimesele on vaja närimismänguasju
MTÜ Do Good aitab seekord ühte sügava puudega inimest. Kuna tal on suur närimisvajadus, siis oleks vaja erinevaid kummist mänguasju.  Ja neid on vaja palju.
Apollo kino perepäev, 16. mail
mai
Saabuval laupäeval, 16. mail toimub Apollo kino perepäev, mille raames saab vaadata uut lastefilmi "Supilinna Salaselts".
Tomsoni perepäev Tallinna Kaubamajas, 16. mail
mai
Kõik lapsed, kes soovivad üllatusi ning lõbusalt pere ja sõprade seltsis aega veeta, on oodatud 16. mail Tallinna Kaubamaja 5. korrusele, Lastemaailma, kus toimub TOMSONI PEREPÄEV
Muuseumiöö üritused peredele, 16. mail
mai
Sel laupäeval toimub taas suur üle-Eestiline "Muuseumiöö". Ürituse raames toimub põnevaid tegevusi ka lastele ja peredele suunatud muuseumides.