Kuhu minna?

Tomsoni perepäev Tallinna Kaubamajas, 16. mail

neljapäev, 14. mai 2015
Kõik lapsed, kes soovivad üllatusi ning lõbusalt pere ja sõprade seltsis aega veeta, on oodatud 16. mail Tallinna Kaubamaja 5. korrusele, Lastemaailma, kus toimub TOMSONI PEREPÄEV
  • Üritus algab kell 13.00
  • Poisse ootab HexBug robotputukate võistlust ja Eitech konstruktorite tšemponikarikate meisterdus
  • Tüdrukud meisterdavad Orb Factory printessikroone ja avastavad RenArt võluvildikate kasutusvõimalusi
  • Üritust jäädvustab perefotograaf!
Vaata ürituse lehte: www.facebook.com/events/1052220478121523/pood.minulaps.ee
 - soodsalt kodused asjad tuntud kaubamärkidelt
ABC Design, Angry Birds, Biolatte, Bradley Textile, Carriwell, Crescent, Cybex, Ecolab, Difrax, Fehn, GloMinerals, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lavazza, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Salasõna, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Kalamaja Päevad 16.-17. mail
mai
16.-17. mail aset leidev asumifestival Kalamaja Päevad toob külastajateni seni suurima laada ja kohvikuteala ning rekordilised 60 erinevat hoovikohvikut. Programmis leidub tegevust nii suurtele kui väikestele.
Apollo kino perepäev, 16. mail
mai
Saabuval laupäeval, 16. mail toimub Apollo kino perepäev, mille raames saab vaadata uut lastefilmi "Supilinna Salaselts".
Muuseumiöö üritused peredele, 16. mail
mai
Sel laupäeval toimub taas suur üle-Eestiline "Muuseumiöö". Ürituse raames toimub põnevaid tegevusi ka lastele ja peredele suunatud muuseumides.
Kesklinna Kevadlaat 2015, 16. mail
mai
Kesklinna Kevadlaat toimub Tornide väljakul (Vanalinnas) laupäeval, 16. mail kl 10-15. Laadal pakutakse kohalikke toiduaineid ja käsitöömeistrite toodangut, kehakinnitust ja muud põnevat. Esinevad ansambel Väikeste Lõõtspillide Ühing, Mait Maltis ja pojad, Eduard Toman, Leho Laaser ja Mustamäe Laste Loomingu Maja lauljad.
Tallinna päev 2015, 15. mail
mai
Tallinna päeva eesmärk on väärtustada linna ajalugu ja tallinlaseks olemist nii Eestis kui ka mujal maailmas. 15. mail on Tallinna erinevates kohtades põnevaid üritusi kogu perele.