Kuhu minna?

Apollo kino perepäev, 16. mail

neljapäev, 14. mai 2015
Saabuval laupäeval, 16. mail toimub Apollo kino perepäev, mille raames saab vaadata uut lastefilmi "Supilinna Salaselts".

Kohal on ka Jänku-Juss ja Jänku-Johanna.

Ühiselt meisterdatakse, tantsitakse ja mängitakse.

Vaata lähemalt: www.facebook.com/lastekas?fref=tspood.minulaps.ee - soodsalt kodused asjad tuntud kaubamärkidelt
ABC Design, Angry Birds, Biolatte, Bradley Textile, Carriwell, Crescent, Cybex, Ecolab, Difrax, Fehn, GloMinerals, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lavazza, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Salasõna, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Sügava puudega inimesele on vaja närimismänguasju
MTÜ Do Good aitab seekord ühte sügava puudega inimest. Kuna tal on suur närimisvajadus, siis oleks vaja erinevaid kummist mänguasju.  Ja neid on vaja palju.
Kalamaja Päevad 16.-17. mail
mai
16.-17. mail aset leidev asumifestival Kalamaja Päevad toob külastajateni seni suurima laada ja kohvikuteala ning rekordilised 60 erinevat hoovikohvikut. Programmis leidub tegevust nii suurtele kui väikestele.
Tomsoni perepäev Tallinna Kaubamajas, 16. mail
mai
Kõik lapsed, kes soovivad üllatusi ning lõbusalt pere ja sõprade seltsis aega veeta, on oodatud 16. mail Tallinna Kaubamaja 5. korrusele, Lastemaailma, kus toimub TOMSONI PEREPÄEV
Muuseumiöö üritused peredele, 16. mail
mai
Sel laupäeval toimub taas suur üle-Eestiline "Muuseumiöö". Ürituse raames toimub põnevaid tegevusi ka lastele ja peredele suunatud muuseumides.
Kesklinna Kevadlaat 2015, 16. mail
mai
Kesklinna Kevadlaat toimub Tornide väljakul (Vanalinnas) laupäeval, 16. mail kl 10-15. Laadal pakutakse kohalikke toiduaineid ja käsitöömeistrite toodangut, kehakinnitust ja muud põnevat. Esinevad ansambel Väikeste Lõõtspillide Ühing, Mait Maltis ja pojad, Eduard Toman, Leho Laaser ja Mustamäe Laste Loomingu Maja lauljad.