Kuhu minna?

Tallinna Lillefestivali avamine 2015, 22. mail

neljapäev, 21. mai 2015
Tallinna Lillefestivali suurejooneline avakontsert toimub 22. mail kell 17.00, Tornide väljaku pargis!

Piduliku õhtul tutuvustame osalejaid ja muusikalist elamust pakuvad Vaiko Eplik ja Eliit.
 
Sündmus on kõigile tasuta! 
 
Lisainfo internetist - www.kadriorupark.ee ja Facebooki lehel - www.facebook.com/events/1605474816376562/pood.minulaps.ee - hea hind, tuntud kaubamärgid
ABC Design, Angry Birds, Biolatte, Bradley Textile, Carriwell, Crescent, Cybex, Ecolab, Difrax, Fehn, GloMinerals, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lavazza, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Salasõna, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Piip ja Tuut püstijalakomöödias - Elu õied, 24. mail
mai
See on Piip ja Tuut Teatri esimene pere stand-up. Lavastuse keskmes on lapsed, nende ehe ja puutumatu maailmavaade, siirus ja avatus ning oskus elada praeguses hetkes parimal võimalikul moel ehk kõik see, millest täiskasvanutena oleme ilma jäänud. Piip ja Tuut räägivad lugusid lastest ja täiskasvanuks saamisest.
Roheliste Väravate Tänav 2015, 24. mail
mai
Pühapäeval, 24. mail 2015 toimub Tallinnas Nõmmel taas kogukonnaüritus Roheliste Väravate Tänav, seekord on võimalus oma hoovid naabritele ja teistele külalistele avada  turu taga asuva elurajooni inimestel. Lisaks toimuvad kontserdid, võrkpallivõistlused, vanade mootorrataste näitus, töötoad, ajaloo ja looduse loengud ning oskusi näitavad arboristid ning tasakaaluliinil kõndijad. Avatud on ka lasteala ja rohevahetus.
Sügava puudega inimesele on vaja närimismänguasju
MTÜ Do Good aitab seekord ühte sügava puudega inimest. Kuna tal on suur närimisvajadus, siis oleks vaja erinevaid kummist mänguasju.  Ja neid on vaja palju.
Kalamaja Päevad 16.-17. mail
mai
16.-17. mail aset leidev asumifestival Kalamaja Päevad toob külastajateni seni suurima laada ja kohvikuteala ning rekordilised 60 erinevat hoovikohvikut. Programmis leidub tegevust nii suurtele kui väikestele.
Apollo kino perepäev, 16. mail
mai
Saabuval laupäeval, 16. mail toimub Apollo kino perepäev, mille raames saab vaadata uut lastefilmi "Supilinna Salaselts".