Esileht

Sügava puudega inimesele on vaja närimismänguasju

laupäev, 16. mai 2015
MTÜ Do Good aitab seekord ühte sügava puudega inimest. Kuna tal on suur närimisvajadus, siis oleks vaja erinevaid kummist mänguasju.  Ja neid on vaja palju.

Mänguasjad peaksid olema suuremad kui 10 cm, et tervenisti suhu ei mahuks, sobivad ka vanemad nö nõukaaegsed kummiloomad või beebidele mõeldud närimismänguasjad. Kuna mänguasju kulub peres palju, siis vajab pere neid pidevalt.

Pere elab Pärnu-Jaagupi kandis, seal saab perele ka käest kätte asjad üle anda, aga võib tuua ka MTÜ Do Good koguskohtadesse ja sealt toimetatakse mänguasjad ise pereni.

See on suurepärane võimalus kapist üles otsida seisma jäänud kummist mänguasjad ning anda need kellegile, kes seda väga vajab.


Kuidas ja kuhu asjad tuua?
Peetrikülla Uusmaa teele (Laura, tel 5190 5209), Viimsisse Jasmiini teele (Kati, tel 5645 3015), Tallinnas kesklinna Söe tn-le (Kärt, tel 5116000). 

PALUME ASJADE TOOMINE EELNEVALT KOKKU LEPPIDA KIRJUTADES MEILE TEADETESSE FB-is www.facebook.com/DoGoodEstonia/timeline; SMS-idele ei pruugi me kahjuks jõuda reageerida kiire tööpäeva sees, palun helistage.

Meile saab saata asju ka postiga, selleks sobivad kõik variandid: SmartPost, Omniva, postkontorid, Cargobus. Sellisel juhul jääb postikulu saatja kanda. Smartposti või Omnivaga võib saata Peetri Selver, Laura, tel 5190 5209.

Kui sul on ära anda VÄIKELASTE riideid, jalanõusid, mänguasju (v.a pehmeid) või lastetarbeid (mähkmeid, söögitoole, kärusid, voodiriideid jne), KOOLIEALISTE LASTE riideid (eriti oodatud just õueriided), jalanõusid, koolitarbeid, NAISTE- ja MEESTEriideid, jalanõusid, kodutekstiili, voodiriideid, tekke - patju, mööblit ja tehnikat jms, siis oleme väga tänulikud kui leiad aja need kokku panna ja meieni toimetada. Asjad peaksid olema siiski puhtad, kaasaegsed ja sellised, mida ka oma peres kasutaksid. 

MIDA ME EI OOTA? Asju mis on katkised, plekkidega, väga kulunud ning riideid, mis on väga moest läinud. 

KUHU ASJAD LÄHEVAD? Me toimetame asju abivajajateni koostööpartnerite kaudu, kelleks on ema ja lapse turvakodu, imikute, väikelaste ja puuetega laste turvakodu, Tallinna Lasterikaste Perede Liit, Tallinna Perekeskus, Karksi Hooldekodu, Haraka Kodu, vähekindlustatud pered Tapal, Kasside Turvakodu jt. Lisaks võivad meie poole pöörduda ka abivajajad otse. 

Kui tead kedagi, kellel on abi vaja, palu julgesti tal meiega ISE ühendust võtta!

Vaata lähemalt: www.facebook.com/DoGoodEstonia/timeline

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Roheliste Väravate Tänav 2015, 24. mail
mai
Pühapäeval, 24. mail 2015 toimub Tallinnas Nõmmel taas kogukonnaüritus Roheliste Väravate Tänav, seekord on võimalus oma hoovid naabritele ja teistele külalistele avada  turu taga asuva elurajooni inimestel. Lisaks toimuvad kontserdid, võrkpallivõistlused, vanade mootorrataste näitus, töötoad, ajaloo ja looduse loengud ning oskusi näitavad arboristid ning tasakaaluliinil kõndijad. Avatud on ka lasteala ja rohevahetus.
Tallinna Lillefestivali avamine 2015, 22. mail
mai
Tallinna Lillefestivali suurejooneline avakontsert toimub 22. mail kell 17.00, Tornide väljaku pargis!
Kalamaja Päevad 16.-17. mail
mai
16.-17. mail aset leidev asumifestival Kalamaja Päevad toob külastajateni seni suurima laada ja kohvikuteala ning rekordilised 60 erinevat hoovikohvikut. Programmis leidub tegevust nii suurtele kui väikestele.
Apollo kino perepäev, 16. mail
mai
Saabuval laupäeval, 16. mail toimub Apollo kino perepäev, mille raames saab vaadata uut lastefilmi "Supilinna Salaselts".
Tomsoni perepäev Tallinna Kaubamajas, 16. mail
mai
Kõik lapsed, kes soovivad üllatusi ning lõbusalt pere ja sõprade seltsis aega veeta, on oodatud 16. mail Tallinna Kaubamaja 5. korrusele, Lastemaailma, kus toimub TOMSONI PEREPÄEV