Kuhu minna?
Armastatud GOSPA Beebiklubi tuleb taas 3.-5.11
november
GOSPA Beebiklubi on igakuine kolmepäevane retriit nädala sees, kuhu on oodatud pere kõige pisemad. Hingetõmbepaus, mis loodud spetsiaalselt emmedele ja beebidele.
Kaua oodatud GOSPA koolivaheaja lasteklubi ja lastelaager tuleb taas!
oktoober
Sügisene koolivaheaeg on juba peatselt käes. Parim puhkus möödub kahtlemata armastatud GOSPAs. 

Dokumentaalfilm "Mikrosünd", 30. jaanuar

neljapäev, 22. jaanuar 2015
Tegemist on dokumentaalfilmiga, kus koos Põhja-Ameerika ja Ühendkuningriigi teadlastega uuritakse, kuidas kaasaegsete sünnitustavadega võidakse sekkuda elutähtsatesse bioloogilistesse protsessidesse, mis mõjutavad laste ja inimeste tervist kogu edaspidise elu jooksul. Film esilinastus 20. septembril 2014 üle maailma 50 erinevas riigis.

Eestisse jõudis film tänu MTÜ Sünni Vägi tegevusele. Filmi treiler: www.youtube.com/watch?v=6CTmwUU2iHU

Film on eestikeelsete subtiitritega, kestus 1h ja filmi näitamise algus kell 18:30. Enne ja pärast filmi on võimalik vestelda imetamise nõustajate ja sünnitoetajatega.

Oodatud on lapseootel ja lastega pered, tervishoiutöötajad ja kõik, keda film ja teema kõnetavad.

Õhtu tuluga toetame MTÜ Sünni Vägi, MTÜ Sünni ja Imetamise Eesti Tugiühingu ning Emade Sõsarkonna tegevust.

Piletid, osaluspanus:
  • 3 eur/in või 6 eur/pere, kui maksad ülekandega hiljemalt 28. jaanuaril OÜ Milaare kontole EE771010220200708228, selgitusse "filmiõhtu Mikrosünd".
  • kohapeal sularahas makstes 5 eur/in,
  • õpilastele, tudengitele, pensionäridele 3 eur/in.
Info ja küsimused ja kui vajad arvet, palun kirjuta: kristi@kaisukool.ee, tel 5219097.

Filmiõhtu sündmus FB-s: www.facebook.com/events/388194944682119/pood.minulaps.ee 
- soodsalt kodused asjad tuntud kaubamärkidelt
ABC Design, Angry Birds, Biolatte, Crescent, Cybex, Ecolab, Difrax, Fehn, GloMinerals, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

"Piip ja Tuut Marsil", Piip ja Tuut Mängumajas, 25. jaanuar
jaanuar
Piip ja Tuut on maailmakuulsad klounid, kes on tuntud ainult Eestis ja keda on paar korda nähtud ka linna peal. Piip ja Tuut ise arvavad, et nad on ehtsad Eesti klounid, kel on õnne olnud esineda küll Soomes ja Taanis, Islandil ja Koreas, Ameerikas ja Indias, Türgis ja Hiiumaal, kuid kõige rohkem ikka Eestis, eesti ja vene keeles.
Arengukeskus Avitus kutsub vestlusringi-loengule "Õnneliku lapse õnnelik vanem", 25. jaanuar
jaanuar
Aasta alguse kiiretes askeldustes on mõnus võtta väike paus, leida aega endale ning mõtiskleda teemadel, mis on olulised kõigile lapsevanematele.
Loeng-vestlusring "Imiku ja väikelapse seksuaalne areng", 23. jaanuar
jaanuar
Seksuaalsus kui inimese olemuse osa on tihedalt seotud lapsepõlves kogetuga. Lähedus, turvatunne, puudutused, aktsepteeriv ja armastav suhtlemine - mida teada, tähele panna, kuidas lapsevanemana käituda?
Näituse „Rätsepmeister Mihkel Bach Pikalt tänavalt“ perepäev 25. jaanuar kell 12.00-16.00
jaanuar
Perepäeval saab aimu, kuidas käisid mehed riides 20. sajandi algul, võimalus on ise riietada mannekeeni. Teada saab, mis on kedrid ja milleks sokihoidjaid kasutati. Õpetatakse ka mõõtude võtmist ning kikilipsu sidumist, valmistada saab nööbiordenit!
Kuidas kasutada lapsega suhtlemisel mina-sõnumit?
Mina-keeles rääkimine on üks oluline suhtlemisoskus ja selle olulisust on kogenud paljud. See on selge eneseväljendusviis, millega saab anda partnerile teada, kuidas minu jaoks asjad on, mida ma arvan ja oluliseks pean, mida tunnen ja vajan. Kuidas saakski ilma iseennast avamata loota teise poolt mõistmist? Kuid kuidas see mina-keele kasutamine igapäevases elus välja näeb?