Kuhu minna?

Arengukeskus Avitus kutsub vestlusringi-loengule "Õnneliku lapse õnnelik vanem", 25. jaanuar

neljapäev, 22. jaanuar 2015
Aasta alguse kiiretes askeldustes on mõnus võtta väike paus, leida aega endale ning mõtiskleda teemadel, mis on olulised kõigile lapsevanematele.
  • Mis on see, mis teeb õnnelikuks lapse ja mis loob rõõmu lapsevanemale?
  • Kuidas olla oma lastega positiivsetes ja teineteise arengut toetavates suhetes? 
  • Miks on oluline märgata enda vajadusi ja kuidas olla õnnelik(um)?
Vestlusringi suunab Külli Suga, kogemuskoolitaja ja ruumilooja. Abielus, ema kolmele lapsele. Sotsiaalteaduste MA. Pakkunud nõustamist ning toetust lastega peredele, viinud läbi lapse arengut ja heaolu kästlevaid loenguid ning läbinud mitmeid enesearengu toetamise, grupinõustamise ja suhtlemistreeningu koolitusi.

Aeg: 25. jaanuar kl 12.00
Koht: Iidam ja Aadam keskus, Laulupeo 21, Tallinn
Osalustasu: 10 eur
Registreerimine: info@iidamaadam.ee

Vaata lähemalt: www.iidamaadam.ee/p/taiskasvanutele.htmlpood.minulaps.ee
 - soodsalt kodused asjad tuntud kaubamärkidelt
ABC Design, Angry Birds, Biolatte, Crescent, Cybex, Ecolab, Difrax, Fehn, GloMinerals, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Talvine aialinnuvaatlus 23.-25. jaanuar - tore õuesõppe võimalus koos lastega
Talvine aialinnuvaatlus on Eesti populaarseim linnuvaatlusüritus ja suurim rahvateaduse (citizen science) algatus, millest võttis 2014. aastal osa ligi 3500 inimest. Aialinnuvaatlus on suurepärane võimalus korraldada koos lastega väike õuesõppe tund ning üles märkida ühe tunni jooksul nähtud linnud.
"Piip ja Tuut Marsil", Piip ja Tuut Mängumajas, 25. jaanuar
jaanuar
Piip ja Tuut on maailmakuulsad klounid, kes on tuntud ainult Eestis ja keda on paar korda nähtud ka linna peal. Piip ja Tuut ise arvavad, et nad on ehtsad Eesti klounid, kel on õnne olnud esineda küll Soomes ja Taanis, Islandil ja Koreas, Ameerikas ja Indias, Türgis ja Hiiumaal, kuid kõige rohkem ikka Eestis, eesti ja vene keeles.
Dokumentaalfilm "Mikrosünd", 30. jaanuar
jaanuar
Tegemist on dokumentaalfilmiga, kus koos Põhja-Ameerika ja Ühendkuningriigi teadlastega uuritakse, kuidas kaasaegsete sünnitustavadega võidakse sekkuda elutähtsatesse bioloogilistesse protsessidesse, mis mõjutavad laste ja inimeste tervist kogu edaspidise elu jooksul. Film esilinastus 20. septembril 2014 üle maailma 50 erinevas riigis.
Loeng-vestlusring "Imiku ja väikelapse seksuaalne areng", 23. jaanuar
jaanuar
Seksuaalsus kui inimese olemuse osa on tihedalt seotud lapsepõlves kogetuga. Lähedus, turvatunne, puudutused, aktsepteeriv ja armastav suhtlemine - mida teada, tähele panna, kuidas lapsevanemana käituda?
Näituse „Rätsepmeister Mihkel Bach Pikalt tänavalt“ perepäev 25. jaanuar kell 12.00-16.00
jaanuar
Perepäeval saab aimu, kuidas käisid mehed riides 20. sajandi algul, võimalus on ise riietada mannekeeni. Teada saab, mis on kedrid ja milleks sokihoidjaid kasutati. Õpetatakse ka mõõtude võtmist ning kikilipsu sidumist, valmistada saab nööbiordenit!