Kuhu minna?

Väike Päike avab Tartus lasteaia 01. novembril

esmaspäev, 31. oktoober 2016
Tartu Väike Päike Lasteaed on Lasteklubi Väike Päike meeskonna poolt loodud uus lapsekeskne koolieelne lasteasutus Tartus Tiigi tänaval. Lasteaed on 3-rühmaline ja võimaldab alusharidust kuni 60le lapsele vanuses 1,5-7 aastat.

Lasteaed asub hubase sisemiljööga, kolmekorruselise maja kahel korrusel. Lasteaia lähedal asub Tiigi park ja jalutustee kaugusel on Toomemägi.
  • Ootame lapsi lasteaeda alates 1,5 eluaastast.
  • Eelisjärjekorras võtame vastu meie lasteaias käivate laste õdesid ja vendi.
  • Lasteaiale on väljastatud tegevusluba Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt.
  • Lasteaias toimuvad muusika- ja liikumistunnid kaks korda nädalas.
  • Lasteaial on oma aiaga piiratud õueala.

Rohkem infot: www.väikepäike.ee

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Beebiootel emade ja väikelastega perede päev, 19. novembril
november
Juba 19. novembril toimub Kesklinna Lasteklubis Väike Päike beebiootel emade ja väikelastega perede päev "Õnnelik pere". 
Kodused nipid talviseks kätehoolduseks
Me kasutame oma käsi pidevalt ja seetõttu on nad välistegurite poolt kergesti kahjustatavad, kuid nende eest hoolitsemine jääb tihti tahaplaanile. Talviste külmakraadidega on oluline oma käte eest iga päev hoolt kanda, et nad ei muutuks karedaks või kuivaks ega hakkaks pragunema.
Võimelda või mitte
Kui perre sünnib laps, tekivad verivärsketel vanematel üsna pea küsimused, et kui palju peaks temaga tegelema, et ta areneks ja kasvaks tubliks, edukaks, andekaks... Turg on neile suunatud teenuseid täis. Peale beebikoolide pakuvad meie kõige pisematele trennivõimalusi ka juba kõikvõimalikud spordiklubid. Sel teemal jagab mõtteid lasteklubi Väike Päike võimlemisõpetaja Tiina-Mai Liiv.
Avokaado kodustes iluprotseduurides
See mahe kreemja tekstuuriga vili sisaldab lisaks paljudele vitamiinidele ja mineraalidele ka rohkelt kiudaineid ja antioksüdante. Ühe kõige tervislikuma vilja kuulsuse on avokaado aga saanud suure monoküllastumata rasvade sisalduse tõttu.
Lapsevanema kooli loeng Õnnelik lapsevanem=Õnnelik laps, 3. ja 17. novembril
november
Juba 3. novembril toimub lasteklubis Väike Päike lapsevanema kooli loeng "Õnnelik lapsevanem=Õnnelik laps". Huvitavat loengut viib läbi professionaalne koolitaja Maili Liinev.