Kuhu minna?

Beebiootel emade ja väikelastega perede päev, 19. novembril

neljapäev, 17. november 2016
Juba 19. novembril toimub Kesklinna Lasteklubis Väike Päike beebiootel emade ja väikelastega perede päev "Õnnelik pere". 

Väikese Päikese ja NUPPI.ee perepäeval on tulemas kaks peresuhete teemalist loengut:
1. "Piirid pole müürid" Kaire Talviste, gestaltteraapia praktiseerija ja raamatute autor;
2. "Kooselukriiside teadvustamine lapsevanematele" Kristi Arendi, täiskasvanute koolitaja ja Emade Sõsarkonna juhendaja.

Tervislikku toortoidu töötuba viib läbi Triin Uueda ja tutvustab Hundipesa toortoit rikkalikku maailma. Toortoit on nauditav ja aitab meil oma tervist hoida.

Füsioterapeut Juta Lusti (Lasteklubi Väike Päike, SA Tallinna Lastehaigla) näitab häid arendavaid harjutusi ja jagab kasulikke nippe.

Lastele toimuvad vahvate koos lapsega tegutsemiseks ja vaatamiseks loodud Miino raamatute ettelugemine logopeed Liina Velneri poolt (kirjastus Glossus).

Kogu perepäeva ajal on lastele tasuta lapsehoid, et emmed-issid saaksid muude tegevustega kaasa lüüa.

Avatud on Beebigurmee Catering kohvik maitsvate suupistetega igas vanuses gurmaanidele!

Oma tegemisi tutvustavad lastesõbralikud ettevõtted: NUPPI.ee, Sole mähkmed, Cafe Mademoiselle, MinuLaps.ee, Muumi Baby, MuRu, Colief Eesti, Lysi, Britton Eesti, Polarn O. Pyret Estonia, MiaPuPe, Rosenberry käsitööjäätised, Miino raamatud, Hundipesa toortoit ja Beebigurmee Catering.

Igale osalejale on ÜLLATUSKINGITUS ja toimub suur KINGILOOS!
PEREPÄEV ON OSALEJATELE TASUTA!

Registreeri end juba täna, sest osalejate arv on piiratud: perepaev@lasteklubi.ee või telefonil 56 897 123.

Jaga kutset ka sõpradega!

Jälgi lisainfot perepäeva FB lehel: www.facebook.com/events/1868860873345931/


Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Vitamiinide allikad
Vitamiinidel on oluline roll biokeemilistes protsessides- kasvamine, ainevahetus, rakkude taastootmine ja seedimine. Kõige paremini omastab inimene toiduainetes naturaalsel kujul sisaldavaid vitamiine. Millistes toiduainetes, millised neist peidus on?
12 ootamatut väljaminekut reisimisel
Reisi planeerimise juurde käib kindlasti eelarve kujundamine. Üheks eelarve osaks võiks olla ka ootamatud väljaminekud. Reisi temaatilises blogis Hetked on sel teemal väga hea artikkel.
Kodused nipid talviseks kätehoolduseks
Me kasutame oma käsi pidevalt ja seetõttu on nad välistegurite poolt kergesti kahjustatavad, kuid nende eest hoolitsemine jääb tihti tahaplaanile. Talviste külmakraadidega on oluline oma käte eest iga päev hoolt kanda, et nad ei muutuks karedaks või kuivaks ega hakkaks pragunema.
Väike Päike avab Tartus lasteaia 01. novembril
november
Tartu Väike Päike Lasteaed on Lasteklubi Väike Päike meeskonna poolt loodud uus lapsekeskne koolieelne lasteasutus Tartus Tiigi tänaval. Lasteaed on 3-rühmaline ja võimaldab alusharidust kuni 60le lapsele vanuses 1,5-7 aastat.
Võimelda või mitte
Kui perre sünnib laps, tekivad verivärsketel vanematel üsna pea küsimused, et kui palju peaks temaga tegelema, et ta areneks ja kasvaks tubliks, edukaks, andekaks... Turg on neile suunatud teenuseid täis. Peale beebikoolide pakuvad meie kõige pisematele trennivõimalusi ka juba kõikvõimalikud spordiklubid. Sel teemal jagab mõtteid lasteklubi Väike Päike võimlemisõpetaja Tiina-Mai Liiv.