Kuhu minna?
Armastatud GOSPA Beebiklubi tuleb taas 3.-5.11
november
GOSPA Beebiklubi on igakuine kolmepäevane retriit nädala sees, kuhu on oodatud pere kõige pisemad. Hingetõmbepaus, mis loodud spetsiaalselt emmedele ja beebidele.
Kaua oodatud GOSPA koolivaheaja lasteklubi ja lastelaager tuleb taas!
oktoober
Sügisene koolivaheaeg on juba peatselt käes. Parim puhkus möödub kahtlemata armastatud GOSPAs. 

Lapsevanema kooli loeng Õnnelik lapsevanem=Õnnelik laps, 3. ja 17. novembril

reede, 28. oktoober 2016
Juba 3. novembril toimub lasteklubis Väike Päike lapsevanema kooli loeng "Õnnelik lapsevanem=Õnnelik laps". Huvitavat loengut viib läbi professionaalne koolitaja Maili Liinev.

Loengus "Õnnelik lapsevanem=Õnnelik laps" käsitletakse teemat, kuidas hoida ennast vanemana, et jaksata kasvatada lapsi.

17.11 toimuva loengu "Õnnelik lapsevanem=Õnnelik laps" teemaks on suhted ning suhtlemine peres, lapse nutt ja jonn.

Loengu läbiviija Maili Liinev on eripedagoog-lugemisnõustaja, laste jooga õoetaja ning kahe lapse ema.

Tasu ja registreerimine
Osalustasu 7 eur/loeng; paarile 10 eur.
Registreerimine: kesklinn@lasteklubi.ee; tel 56897 123

Loengu ajal tasuta lapsehoid!
Vajalik eelregistreerimine.

Vaata: www.väikepäike.ee


 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Võimelda või mitte
Kui perre sünnib laps, tekivad verivärsketel vanematel üsna pea küsimused, et kui palju peaks temaga tegelema, et ta areneks ja kasvaks tubliks, edukaks, andekaks... Turg on neile suunatud teenuseid täis. Peale beebikoolide pakuvad meie kõige pisematele trennivõimalusi ka juba kõikvõimalikud spordiklubid. Sel teemal jagab mõtteid lasteklubi Väike Päike võimlemisõpetaja Tiina-Mai Liiv.
Avokaado kodustes iluprotseduurides
See mahe kreemja tekstuuriga vili sisaldab lisaks paljudele vitamiinidele ja mineraalidele ka rohkelt kiudaineid ja antioksüdante. Ühe kõige tervislikuma vilja kuulsuse on avokaado aga saanud suure monoküllastumata rasvade sisalduse tõttu.
Pannkoogid maguskartuliga - suhkru-, gluteeni- ja munavaba
Uskumatu, aga tõsi - on võimalik küpsetada suhkru-, gluteeni- ja munavabu pannkooke, mis maitsevad kogu perele. Kes soovib, võib proovida ka piima asendada mõne taimse piimaga, et tulemus oleks ka laktoosivaba!
Drillimisest ei ole kasu
Sageli tahetakse laste lugemist, käekirja ja arvutamist drillida, mis võib lapse jaoks olla üsna igav ja tüütu. Eriti siis, kui see hästi välja ei tule.
Orgaaniline toorkakao – supertoit ja põletikuravim üheskoos
Kakao ning sellest tehtud  šokolaad on tuntud oma lõõgastust ja õnnetunnet esilekutsuva toime poolest. On palju inimesi, kes ei kujuta ilma kohustusliku šokolaadita oma päeva isegi ette. Samas on kakaol ka pisut patune oreool – seda võib endale lubada, kuid vaid õige natuke. Reeglina varitseb šokohoolikut suur oht minna liiale nii suhkru, rasva kui kalorite tarbimisega.