Kuhu minna?
Perepäev Ajaloomuuseumis Eesti Vabariigi aastapäeval 24.02
veebruar
Läbi aastate on heaks tavaks, et Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistab Eesti Ajaloomuuseum Maarjamäe lossis toimuva toreda perepäevaga! Ootame teid väga meile külla ka selle aasta 24. veebruaril!

Tramburai Talvelaager koolilastele Valgamaal 26.-31.12.2014

neljapäev, 13. november 2014
Tramburai talvelaagris pakume lastele mängulusti ja erinevaid tegevusi, mis viivad meelest igapäevaselt kasutatava arvuti ja telefoni. Lõuna-Eesti puhas värske õhk teeb põsed rõõsaks ja tore seltskond loob lõbusa koosolemise. Suusatame, kelgutame, uisutame ja veedame suure osa ajast väljas. Sisukas ning väga populaarne talvelaager on lastele vanuses 8-15.

Lõõgastuda tuleb ka ning Pühajärve Spa on selleks just sobilik koht – mõnuleme mullivannis ja saunas. Samuti soovime lastele tutvustada maaelu võlusid – teeme saanisõitu ning vaatame otsa mõnedele koduloomadele, sealhulgas alpakadele.

Õhtuti mängime seltskonnamänge, korraldame põneva kinoõhtu ning Mini Play Back show, meisterdame koos piparkooke, ehime laagri jõulukuuske ning tantsime mõnusa muusika saatel meele veelgi rõõmsamaks. Igale lapsele jääb Tramburai talvelaagrit meenutama visiooniplakat, mis koduseinalt vastu vaadates naeratuse näole toob.

Soovime, et Tramburai talvelaager oleks üks armas ajaveetmise koht, kus igal lapsel oleks hea olla. Täidame laagripäevad lõbusalt ja sisukalt, õhtuti soovime igale lapsele head ööd ja teeme pai nagu kodus. 

Laagri päevakava
08.30–09.30
Äratuuuuuus! Aeg hommikuseks sirutuseks!

09.30–10.00 
Tõotab tulla pikk päev, tuleb tankida.
Kõik hommikusöögile!

10.00–13.30
Ühistegevus - liigutame lihaseid.

13.30–14.00
Uus annus energiat - lõunasöök.

14.00–15.00
Siesta – laseme leiba luusse.

15.00–17.30
Ühistegevused – veedame lõbusasti aega.

17.30–18.00
Keha on olnud tubli! Auhinnaks õhtusöök.

18.30–19.00
Pikutame, tukume ning puhkame.

19.00–21.00
Mõnus õhtune olesklemine. Mängud, laulud, tantsud...

21.00–21.30
Aku juba vilgub? Väike amps enne öörahu - õhtuoode.

21.30–22.30
Isiklik hügieen - pealaest jalatallani, hambaid unustamata!
Järgneb öörahu. Head ööd!


Vaata talvelaagri lisainfot: www.tramburai.ee/talvelaager.php
pood.minulaps.ee - soodsalt kodused asjad tuntud kaubamärkidelt
Biolatte, Cybex, Ecolab, Fehn, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Ingverikreemi ja aed-mustköömnetega kõrvitsasupp
Sombuste sügisilmadega sobib hästi kokku soe ja soojendav kõrvitsasupp. Kuldne kõrvitsasupp on klassikaline sügis-talvine toit ning lausa pakatab tervisest. Selle supi retsepte on lõputult, kuid siit tuleb üks natuke eksootilisem versioon.
Dan Le Man sõnadeta etendus Piip ja Tuut Mängumajas 15.-16. november
november
Austraalia koomik Daniel Renwick, kes on tänavaartistina üles astunud paljudes linnades üle maailma. Juba aastaid tagasi leidis ta endale kodu Tallinnas, kuid tiheda välisesinemiste ajakava tõttu näeb teda Eesti lavadel haruharva. Piip ja Tuut Teatri- ja Mängumaja püüdis Dani õnge ja pakub seda isikupärast koomikut kõigile oma sõpradele nautimiseks.
Nõiataimede näitus Tallinna Botaanikaaias 14.-20. november
november
Botaanikaaed kutsub selle aasta viimasele näitusele „Nõiataimed“. 14.-20. novembrini kutsub botaanikaaed kõiki uudistama näitust „Nõiataimed“, kus saab tutvust teha nõiduslike taimedega, kellel on erilised võimed kuulda kuulmatut, näha nähtamatut ja ennustada ette tulevasi sündmusi. 
Kahjustamata penoplasti tähtsus turvatoolis ja turvahällis
Kindlasti on paljud tähele pannud, et turvahälli ja turvatooli katteriide all on veel penoplasti (laadne) kiht. Aga milleks see seal ikkagi on? See kiht ongi see kuulus lööke summutav osa. Penoplast on hea kerge, pehme ja odav materjal. Lisaks see puruneb küllaltki kergelt.
Kuidas saada laps magama oma voodisse?
Paljud väikelapsed magavad öösiti kas osaliselt või täielikult vanemate voodis. Kui lapsed kasvavad ja hakkavad vanemate voodist haarama liiga suure osa, võib see tekitada ebamugavust. Vanemad lihtsalt ei mahu oma voodisse enam ära ning tüdinevad öisest sahmimisest.