Kuhu minna?
Ajalooline sünnipäevapidu Maarjamäe Lossipargis 19.06
juuni
19. juunil toimub Maarjamäe lossipargis Ajaloomuuseumi 160 ning Teatri- ja Muusikamuuseumi 100. sünnipäeva suur tähistamine. Tegemist on lustaka peoga, kuhu on oodatud kõik – mudilastest täiskasvanuteni.

Nõiataimede näitus Tallinna Botaanikaaias 14.-20. november

neljapäev, 13. november 2014
Botaanikaaed kutsub selle aasta viimasele näitusele „Nõiataimed“. 14.-20. novembrini kutsub botaanikaaed kõiki uudistama näitust „Nõiataimed“, kus saab tutvust teha nõiduslike taimedega, kellel on erilised võimed kuulda kuulmatut, näha nähtamatut ja ennustada ette tulevasi sündmusi. 

Taimi on ajast aega kummardatud kui jumalaid, neile on toodud ohvreid ja annetusi. Taimedelt palutakse raha ja rikkust, tervist ja õnne. Nende abil võetakse ette astraalseid rännakuid teistesse maailmadesse, kutsutakse kohale tuult ja vihma, peletatakse eemale vaenlasi ja nõidu.

Näituse külastaja saab hüva nõu armastuse ja raha ligimeelitamiseks, vaenlase kahjustamiseks ja haigustest vabanemiseks. Näitusel kohtutakse paljude tuntud kodumaiste taimedega nagu kask, paju, pärn jt, kes oma imevõimete poolest ei jää alla ka sellistele kaugete maade eksootilistele võluritele nagu püha kadambapuu, neemipuu, uimakaktus, elevanditapp.


Vaata lähemalt: www.botaanikaaed.ee/naitus-noiataimed-14-16-11/
pood.minulaps.ee - soodsalt kodused asjad tuntud kaubamärkidelt
Biolatte, Cybex, Ecolab, Fehn, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Dan Le Man sõnadeta etendus Piip ja Tuut Mängumajas 15.-16. november
november
Austraalia koomik Daniel Renwick, kes on tänavaartistina üles astunud paljudes linnades üle maailma. Juba aastaid tagasi leidis ta endale kodu Tallinnas, kuid tiheda välisesinemiste ajakava tõttu näeb teda Eesti lavadel haruharva. Piip ja Tuut Teatri- ja Mängumaja püüdis Dani õnge ja pakub seda isikupärast koomikut kõigile oma sõpradele nautimiseks.
Tramburai Talvelaager koolilastele Valgamaal 26.-31.12.2014
detsember
Tramburai talvelaagris pakume lastele mängulusti ja erinevaid tegevusi, mis viivad meelest igapäevaselt kasutatava arvuti ja telefoni. Lõuna-Eesti puhas värske õhk teeb põsed rõõsaks ja tore seltskond loob lõbusa koosolemise. Suusatame, kelgutame, uisutame ja veedame suure osa ajast väljas. Sisukas ning väga populaarne talvelaager on lastele vanuses 8-15.
Kahjustamata penoplasti tähtsus turvatoolis ja turvahällis
Kindlasti on paljud tähele pannud, et turvahälli ja turvatooli katteriide all on veel penoplasti (laadne) kiht. Aga milleks see seal ikkagi on? See kiht ongi see kuulus lööke summutav osa. Penoplast on hea kerge, pehme ja odav materjal. Lisaks see puruneb küllaltki kergelt.
Kuidas saada laps magama oma voodisse?
Paljud väikelapsed magavad öösiti kas osaliselt või täielikult vanemate voodis. Kui lapsed kasvavad ja hakkavad vanemate voodist haarama liiga suure osa, võib see tekitada ebamugavust. Vanemad lihtsalt ei mahu oma voodisse enam ära ning tüdinevad öisest sahmimisest. 
Ananassimahl leevendab köha tõhusamalt kui köhasiirup
Ananassis sisalduval ensüümil bromelaanil on mitmeid tervist toetavaid omadusi. Juba ammu on teada, et see lõhustab valke ning parandab sel moel seedimist. Ananass on kasulik kilpnäärme probleemide puhul ning aitab väljutada organismi kogunenud raskemetalle. Kuna bromelaanil on ka üldine põletiku- ja bakterite vastane toime, siis on  värske ananassimahl hea abimees ka köha vastu.