Kuhu minna?

Sõbrapäeva tähistamine Kadrioru lastemuuseumis Miiamilla, 11. veebruaril

pühapäev, 5. veebruar 2017
Sõbrapäeva puhul tuleb muuseumisse külla zumbatreener Margarita Polokainen, et haarata kõik perepäevalised tantsima tuntud ja armastatud multifilmitegelaste tantse. 

Peagi on jõudmas kätte sõbrapäev ja sel puhul on kõik oodatud lastemuuseumisse Miiamilla, et tähistada seda vahvat tähtpäeva üheskoos mängides, tantsides ja meisterdades.

Sõbrapäeva programm lastemuuseumis Miiamilla toimuba 11.02 kl 12.-15.00.

Muuseumi sõprusele pühendatud ekspositsioonis saab mängida lõbusaid ja sõbralikke sõbrapäevamänge ning töötubades meisterdada armsaid valentinipäevakingitusi. Tegevusi jätkub nii suurtele kui ka väikestele!

Programm toimub eesti ja vene keeles, oodatud on igas vanuses külastajad.

Eelregistreerimine ja lisainfo: 
Kadrioru lastemuuseum Miiamilla
Koidula 21C, Tallinn
mm@linnamuuseum.ee
linnamuuseum.ee/miiamilla/
tel 6017057

 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Netilembelised lapsed
Britid on hädas lastega, kes ei loe raamatuid. The Telegraph kirjutab, et üha enam lapsi kannatab keskendumishäirete all, mis teeb aga raamatute lugemise keerulisemaks.
10 luksuslikku mõisahotelli Eestis
Ajalugu ei ole Eesti sadadele mõisahoonetele armuline olnud, kuid seda enam tasub puhkus pühendada tutvumisele mõne edukalt päästetud mõisa ja selle ümbruskonnaga. Imeilusad taastatud mõisad pakuvad kindlasti mõnusat avastamisrõõmu.
TOUREST turismimess tuleb jälle, 10.-12. veebruaril Tallinnas
veebruar
26. rahvusvaheline turismimess TOUREST 2017 toimub 10.-12. veebruaril Eesti Näituste messikeskuses.
Hõrgutav matcha kohupiimakook
See kook on huvitav kombinatsioon, kus idamaine kohtub põhjamaisega. Piparkookidest küpsisepõhi ning täidises olev vaarika kohupiimakreem ning mango passioni maitsed on ühendatud jaapani matcha tee pulbriga.
Loeng - Piiride seadmine lapsega suheldes, 8. veebruaril
veebruar
Lasteklubis Väike Päike toimub juba 8.02 taas huvitav loeng teemal "Piiride seadmine lapsega suheldes". Loengut viib läbi loovterapeut ja psühholoogiline nõustaja Õnne Aas-Udam.