Kuhu minna?
Perepäev Ajaloomuuseumis Eesti Vabariigi aastapäeval 24.02
veebruar
Läbi aastate on heaks tavaks, et Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistab Eesti Ajaloomuuseum Maarjamäe lossis toimuva toreda perepäevaga! Ootame teid väga meile külla ka selle aasta 24. veebruaril!

Portselanilaat - lauakatmisele pühendatud disaini- ja vanakraamiturg, 12. juulil

neljapäev, 9. juuli 2015
Kevadel toimunud ülimenukas lauakatmisele pühendatud antiigi- ja disainilaat saab Rannarahva Festivalil järje. 

12. juulil ootame portselani- ja muidu lauanõudehuvilisi Viimsi vabaõhumuuseumisse, kus ruumi rohkem ja saame vastu võtta ka need müüjad ja ostjad, kes eelmine kord ruuminappuse tõttu ukse taha jäid. Portselanilaat toimub Rannarahva Festivali raames. Laadaga üheaegselt on võimalik vabaõhumuuseumis tutvuda rannarahva ajaloo, kultuuri- ja traditsioonidega ning maitsta head ja paremat randlaste toidulaualt. 

Kell 14.00 algab Paatide karnevali vastuvõtutseremoonia. 

Vanu imelisi lauanõusid ja -kaunistusi tulevad laadale pakkuma tuntud antiigikauplejad aga ka väikesed erakollektsionäärid, kes tavaliselt laatadele müüjatena ei satu. Leiate kindlasti meelepäraseid oste nii sajanditagusest ajast, kui ka eelmise sajandi lõpukümnenditest. 
Noored disainerid ja vilunud käsitöölised pakuvad tänapäevast lauakatmise inventari. Lettidel on ka tekstiil - laualinad, linikud, servjetid.

Vaata lähemalt: www.facebook.com/events/641790845957556/pood.minulaps.ee 
- tuntud kaubamärgid, hea hind
Brändiriided ja -jalanõud, Biolatte, Carriwell, Cybex, Ecolab, GloMinerals, Herlitz, Huggies, Lavazza, Lotte, Munchkin, Muumi, Shea Mooti, Sonett, Weleda jt
 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Supermaitsvad suvised smuutid
Suvi on smuutide aeg, kas pole? Pole midagi mõnusamat, lihtsamat ja tervislikumat, kui haarata kuumal suvepäeval aiast, turult ja külmkapist meelepärast ning nendest üks mõnus kosutav smuuti kokku vuristada. 
Lendkala - Restoranide Festival, Viimsi Vabaõhumuuseumis 12. juulili
juuli
Aeg on küps ühe suurepärase restoranide ränd-festivali jaoks! Sel aastal maandub Lendkala oma sõprade juures Viimsi vabaõhumuuseumis, Rannarahva festivalil - mere ääres, parima vaatega parimale päikeseloojangule, pakkudes parimate restoranide parimaid palasid.
Palliralli 2015, 12. juulil
juuli
Palliralli on heategevuslik üritus, mille algne idee pärineb üle maailma aina populaarsemaks muutuvast Pardirallist (Duck Race).
Kus hoida ratast, et see ka alles jääks?
Palju räägitakse sellest, kuidas hoida avalikus kohas oma jalgratast pikanäpumeeste valdusesse sattumast. Samuti tasuks jalgratast kodus panipaika paigutades läbi mõelda, kus ja kuidas tagada see, et ratas seal järgmisel korral sõitma minnes ka alles on.
Laps passiivse suitsetajana
Lapsed on tubakasuitsu suhtes kõige kaitsetumad, kuna väikelaps ei oska ise suitsetaja lähedusest või täissuitsetatud ruumist lahkuda.