Kuhu minna?
GOSPA Beebiklubi 5.-7.12
detsember
GOSPA Beebiklubi on igakuine kolmepäevane retriit nädala sees, kuhu on oodatud pere kõige pisemad. Hingetõmbepaus, mis on loodud spetsiaalselt emmedele ja beebidele.

Palliralli 2015, 12. juulil

neljapäev, 9. juuli 2015
Palliralli on heategevuslik üritus, mille algne idee pärineb üle maailma aina populaarsemaks muutuvast Pardirallist (Duck Race).

Palliralli käigus toimub meelelahutuslik pallide võiduujumine Emajõel! 2015. aastal toimub Palliralli juba viiendat aastat. Juubelipidustusi peame Hansapäevade raames!

Eesmärk: Lõbusa ja kaasahaarava üritusega kogutud annetustega toetada Tartu Era tänava Noortekodu, kellel endal napib võimalusi laste arengu toetamiseks. Sihiks on võetud noorte hariduse- ja huvihariduse toetamine.

Programm: Meelelahutusliku show järgselt lastakse Kaarsillalt korraga Emajõkke tuhandeid pesapalli suuruseid plastikpalle, mis ujuvad voolu abil mööda jõge umbes 100 m eemal asuvasse finišisse. Esimestena finišisse jõudnud pallide omanikke ootavad auhinnad. Üritust juhib kohapeal Mihkel Raud!

Auhinnad: Peaauhinnaks on lodjasõit Jõmmuga Emajõel, kuhu võitja saab kaasa võtta 35 sõpra! Lisaks jagame välja ka hulgaliselt teisi vahvaid auhindu, mille nimekiri täieneb pidevalt

Pileti hind: 2 eur
Aeg: 12.07 kl 16.00

Allikas: www.piletilevi.eepood.minulaps.ee - tuntud kaubamärgid, hea hind
Brändiriided ja -jalanõud, Biolatte, Carriwell, Cybex, Ecolab, GloMinerals, Herlitz, Huggies, Lavazza, Lotte, Munchkin, Muumi, Shea Mooti, Sonett, Weleda jt
 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Lendkala - Restoranide Festival, Viimsi Vabaõhumuuseumis 12. juulili
juuli
Aeg on küps ühe suurepärase restoranide ränd-festivali jaoks! Sel aastal maandub Lendkala oma sõprade juures Viimsi vabaõhumuuseumis, Rannarahva festivalil - mere ääres, parima vaatega parimale päikeseloojangule, pakkudes parimate restoranide parimaid palasid.
Portselanilaat - lauakatmisele pühendatud disaini- ja vanakraamiturg, 12. juulil
juuli
Kevadel toimunud ülimenukas lauakatmisele pühendatud antiigi- ja disainilaat saab Rannarahva Festivalil järje. 
Kus hoida ratast, et see ka alles jääks?
Palju räägitakse sellest, kuidas hoida avalikus kohas oma jalgratast pikanäpumeeste valdusesse sattumast. Samuti tasuks jalgratast kodus panipaika paigutades läbi mõelda, kus ja kuidas tagada see, et ratas seal järgmisel korral sõitma minnes ka alles on.
Laps passiivse suitsetajana
Lapsed on tubakasuitsu suhtes kõige kaitsetumad, kuna väikelaps ei oska ise suitsetaja lähedusest või täissuitsetatud ruumist lahkuda.
Kuidas vältida toidumürgitust
Elementaarset toiduhügieeni peaksid järgima kõik inimesed, kuid eriti oluline on see imikute ja väikeste laste puhul. Paljud reeglid on iseenesest mõistetavad, kuid tasub meeles pidada, et toidusse võivad bakterid kergesti ka kogemata sattuda. Toidumürgituse oht suureneb oluliselt just suvel.