Kuhu minna?

Piip ja Tuut Kontserdil Piip ja Tuut Mängumajas, 11. aprillil

neljapäev, 9. aprill 2015
"Piip ja Tuut Kontserdil" on Piip ja Tuut esimene lavastus, mis on valminud aastate jooksul publiku ees ja publikuga koos improviseerides. Paljud on seda etendust näinud ja paljud mitte, kuid iga kord on see etendus justkui uus, sest vaatajad on uued ja ilm teine kui viimane kord. Seepärast tullakse seda etendust ikka ja jälle uuesti vaatama, sest hea on naerda teiste üle ja tervislik enda üle.

Etenduses kehastavad Piip ja Tuut kahte koristajat, kel on palutud pärast kontserti kõik ära koristada. Sedakorda tulevad nad juba varakult kohale, et ka ise kontserdist osa saada. Aga juhuslikult satuvad lavale, otse sadade pealtvaatajate silme ette ning ei saa sealt enam tulema enne, kui kõik trikid on ette näidatud (viguriga laulud, akrobaatika, tasakaalutrikid ja klouninaljad).

See on etendus nagu tsirkus või tsirkus nagu teater ehk Piip ja Tuut oma kirevaimas väljapanekus.
Autorid, lavastajad, näitlejad Haide Männamäe ja Toomas Tross

Etendus sobib vaatamiseks kogu perele alates 3. eluaastast.
Kestus 40-50 min.

Avatud on kohvik.
Pärast etendust on hea mängutoas mängida.

Allikas: www.piletilevi.eepood.minulaps.ee
 - soodsalt kodused asjad tuntud kaubamärkidelt
ABC Design, Angry Birds, Biolatte, Bradley Textile, Carriwell, Crescent, Cybex, Ecolab, Difrax, Fehn, GloMinerals, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Salasõna, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Lasteasjade kevadturg TTÜ Tudengimajas, 12. aprillil
aprill
Taaskord ootame 12.04.2015 kõiki külalisi suurele Heategevuslikule Lasteasjade Kevadturule Tallinnas, mis toimub TTÜ Tudengimajas, Ehitajate tee 5, Mustamäel kell 10:00 – 15:00.
Lastelaulude kontsert - Helin-Mari Arder ja Teet Raik Piip ja Tuut Mängumajas, 12. aprillil
aprill
Pärast põgusat vaheaega on Helin-Mari Arder ja Teet Raik taas Piip ja Tuut Mängumaja laval uue kontsertkavaga. 
Efektiivsed kevadised vitamiinid lastele?
Viimasel ajal on levima hakanud uus trend, kus lapsed toovad kooli kaasa vees lahustamiseks mõeldud kihisevaid vitamiinitablette. Vette vitamiinid aga reeglina ei jõua, sest otse suhu panduna tekitavad need keelel hoopis mõnusama  tunde. Sellest viimasest faktist tulenevalt tarvitatakse neid nagu komme, tabletikarbil olev info soovitusliku päevase koguse kohta ei huvita eriti kedagi.
Peatäide ennetamine ja ravi
Suuremates lastekollektiivides (lasteaed, kool) võivad aeg-ajalt tekkida täide puhangud. See on üks äärmiselt ebameeldiv ja tüütu probleem, kuid on olemas kindlad võtted neist efektiivselt vabanemiseks.
Kuidas aidata lapsi, kes testivad piire
Iga normaalne laps testib piire. See on tema töö. Kõige levinum põhjus piire testida on see, et nad tahavad aru saada, kus need täpselt asuvad.