Kuhu minna?

Lasteasjade kevadturg TTÜ Tudengimajas, 12. aprillil

neljapäev, 9. aprill 2015
Taaskord ootame 12.04.2015 kõiki külalisi suurele Heategevuslikule Lasteasjade Kevadturule Tallinnas, mis toimub TTÜ Tudengimajas, Ehitajate tee 5, Mustamäel kell 10:00 – 15:00.

Turul kaubeldakse kõigega, mis seostub lastega – riided, jalanõud, mänguasjad, kärud, vankrid, jalgrattad, turvatoolid jne.

Nagu juba traditsiooniks saanud siis on kõigil võimalus ANNETADA suurperedele ja lastekodudele üle Eesti, seekord KOOS LASTE HEAKS abiga. Turul on eraldi KOOS LASTE HEAKS annetusala, kus on kotid jaotatud soo ja vanuse järgi. Palume teil kindlasti kaasa võtta kodus seisma jäänud riideid, mänguasju ja tarbeesemeid, mida võiks minna vaja abivajajatel. Ootame ka meeste riideid!

SISSEPÄÄS Tallinna Tehnikaülikooli peauksest ja TTÜ Tudengimaja sissepääsust!

Sissepääs on turukülastajatele tasuta!

Parkimiseks on suuur parkla, mis on samuti tasuta!

KOHAPEAL:
Et emmed- issid saaksid rahulikult ostelda on taas kohal lapsi lõbustamas Jänku- Juss
Kauneid näomaalinguid ja glitter tattoosid joonistab RITI!
Kokteilipurskkaevust saab juua kokteile lastele ja lastega meisterdab lihavõttepühade teemalisi asju Loovustuba.

Tulemas veel palju muud põnevat!

Lisainfo: 
lasteriieteturg@gmail.com
www.lasteriieteturg.weebly.com
www.facebook.com/lasteasjadeturgpood.minulaps.ee - soodsalt kodused asjad tuntud kaubamärkidelt
ABC Design, Angry Birds, Biolatte, Bradley Textile, Carriwell, Crescent, Cybex, Ecolab, Difrax, Fehn, GloMinerals, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Salasõna, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Isetehtud vannikilpkonn
Väike armas kilpkonn, mille laps on endale ise meisterdanud, on vannis kõige toredam kaaslane.​ Meisterdamiseks kulub kõige rohkem 20 minutit (koos ettevalmistustega), seevastu mängulusti jätkub palju kauemaks.
Valetrühvlid datlitest ja kreeka pähklitest
Need hõrgud maiused on kätemäärimist väärt. Ja käsi tuleb nendega pisut määrida küll. Datlid ja kreeka pähkel on küll kalorirohked, aga kogu oma tervislikkuses on väärt maiustus nii lastele kui täiskasvanutele. Ja mis kõige parem - üks valetrühvel annab täiskõhutunde ja rahuldab magusavajaduse.
Lastelaulude kontsert - Helin-Mari Arder ja Teet Raik Piip ja Tuut Mängumajas, 12. aprillil
aprill
Pärast põgusat vaheaega on Helin-Mari Arder ja Teet Raik taas Piip ja Tuut Mängumaja laval uue kontsertkavaga. 
Piip ja Tuut Kontserdil Piip ja Tuut Mängumajas, 11. aprillil
aprill
"Piip ja Tuut Kontserdil" on Piip ja Tuut esimene lavastus, mis on valminud aastate jooksul publiku ees ja publikuga koos improviseerides. Paljud on seda etendust näinud ja paljud mitte, kuid iga kord on see etendus justkui uus, sest vaatajad on uued ja ilm teine kui viimane kord. Seepärast tullakse seda etendust ikka ja jälle uuesti vaatama, sest hea on naerda teiste üle ja tervislik enda üle.
Efektiivsed kevadised vitamiinid lastele?
Viimasel ajal on levima hakanud uus trend, kus lapsed toovad kooli kaasa vees lahustamiseks mõeldud kihisevaid vitamiinitablette. Vette vitamiinid aga reeglina ei jõua, sest otse suhu panduna tekitavad need keelel hoopis mõnusama  tunde. Sellest viimasest faktist tulenevalt tarvitatakse neid nagu komme, tabletikarbil olev info soovitusliku päevase koguse kohta ei huvita eriti kedagi.