Kuhu minna?
Armastatud GOSPA Beebiklubi tuleb taas 3.-5.11
november
GOSPA Beebiklubi on igakuine kolmepäevane retriit nädala sees, kuhu on oodatud pere kõige pisemad. Hingetõmbepaus, mis loodud spetsiaalselt emmedele ja beebidele.
Kaua oodatud GOSPA koolivaheaja lasteklubi ja lastelaager tuleb taas!
oktoober
Sügisene koolivaheaeg on juba peatselt käes. Parim puhkus möödub kahtlemata armastatud GOSPAs. 

Pärimushommik kogu perele, Viljandis 07. veebruaril

neljapäev, 5. veebruar 2015
Iga kuu esimesel laupäeval ootame peresid Viljandi pärimusmuusika aita osa saama pärimushommikutest, kus saab laulda, tantsida, mängida ning pillimängu proovida. Iga kord on pärimushommikul ka külaline, kes tutvustab mõnd põnevat pilli, laulab või jutustab lugusid.

07.02 kl 11.00 Piret Päär
See, kes muinasjutte usub, vanu laule tunneb teab.Teda kuulatagi tasub suurest kui ka väiksest peast.

07.03 Kulno Malva
See mees ei väsi oma pillivarusid täiendamast. Kulno lubas kaasa tuua põnevaid uusi instrumente, mis laias maailmas reisides temaga kaasa tulid.

04.04 Ants Taul
Kui kellegil on plaan tulevikus torupilli teha, peaks ta kindlasti pärimushommikult läbi astuma. Just see külaline teab pilli ehitamisest kōik.  Ta on ōppinud oma isalt ja pärandanud oskused pojale. Lisaks pillidele on Ants Taul oma  kätega ka lennuki meisterdanud: kōigi väikeste ja suurete poiste unistus! Tulge julgesti nõu küsima. Saame ka tema pilli järgi tantsida.

02.05 Ann-Maria Piho
See ei ole imelik, kes kannelt mängib vaid Ann-Maria Piho. Imeliku reilendrit tahaks kuulda ikka. Pälimushommikul pole varem üle 7 keele kandleid nähtud, nüüd on see vōimalus.

Koht: Pärimusmuusika Ait, Viljandi
Pileti hind: 1-2 eur

Lisainfo: www.folk.eepood.minulaps.ee
 - soodsalt kodused asjad tuntud kaubamärkidelt
ABC Design, Angry Birds, Biolatte, Bradley Textile, Crescent, Cybex, Ecolab, Difrax, Fehn, GloMinerals, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Lasteetendus - Väikese onu saaga, Tartus 08. veebruaril
veebruar
Lugu väikesest onust, kes otsib sõpra.
Piip ja Tuut Köögis, Piip ja Tuut Mängumajas 07.-08. veebruaril
veebruar
See on lugu kohtingust, kus üks kloun kutsub teise õhtusöögile. Mis sest, et nad on sõbrad ja tunnevad teineteist juba pikka aega, aga alati on ju põnev leida postkastist üllatuskutse. Sellistel puhkudel pannakse selga kõige ilusamad riided ja kaetakse laud imeliste hõrgutistega.
Koolivaheaja linnalaager Let's Play Perekeskuses 16.-20. märts
märts
Kauaoodatud kevadine koolivaheaeg ei ole enam mägede taga. Koolivaheaeg, see on õpilaste auga väljateenitud puhkus ja loomulikult tahaks selle aja sisustada võimalikult mitmekesiselt.
Sõbrapäevapidu lastele Let's Play Perekeskuses, 14. veebruaril
veebruar
Sõbrapäev on juba järgmisel nädalal ning sel puhul on Let's Play Perekeskus kokku pannud lastele toreda programmi.
Kaheaastase võta-sülle-sündroom
Keeldumine kõndimisest ja uuesti sõltuvalt klammerdumine on paljude väikelaste viis tulla toime kõikumisega iseseisvuse ja sõltuvuse vahel ning sageli loobuvad nad iseseisvusest ja seega ka kõndimisest.