Kuhu minna?

Koolivaheaja linnalaager Let's Play Perekeskuses 16.-20. märts

neljapäev, 5. veebruar 2015
Kauaoodatud kevadine koolivaheaeg ei ole enam mägede taga. Koolivaheaeg, see on õpilaste auga väljateenitud puhkus ja loomulikult tahaks selle aja sisustada võimalikult mitmekesiselt.

Let's Play laagrikasvatajad on ette valmistanud laagri täis tegevusrohkeid mänge, põnevaid retki, sündmusi, uusi tutvusi ja kohtumisi. Laager on õpetlik ja uusi teadmisi andev, kuid samas ka piisavalt mänguline ja lõbus.

Kevadlaagri programmis on huvitavad ekskursioonid, meisterdamise meisterklass ja mängud.

Oled tüdinud kodus televiisori ja arvuti taga istumast? Tule parem meile!
Meie muudame sinu sügisvaheaja kirevaks ja unustamatuks!

Linnalaager kevadevaheajal: 16. kuni 20. märtsist, kell 9-16

Soodushind registreerimisel kuni 15. veebruarini 110 eur (tavahind 150 eur)
(Hinnas soe söök, muuseumipiletid, ekskursioonid ja muud kulud).

Laagris saab osaleda ka päevade kaupa. Päeva hind on 30 eurot.

Lisainfo ja registreerimine: letsplay.ee/et/linnalaager/kevadlaager-2015.htmlpood.minulaps.ee - soodsalt kodused asjad tuntud kaubamärkidelt
ABC Design, Angry Birds, Biolatte, Bradley Textile, Crescent, Cybex, Ecolab, Difrax, Fehn, GloMinerals, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Piip ja Tuut Köögis, Piip ja Tuut Mängumajas 07.-08. veebruaril
veebruar
See on lugu kohtingust, kus üks kloun kutsub teise õhtusöögile. Mis sest, et nad on sõbrad ja tunnevad teineteist juba pikka aega, aga alati on ju põnev leida postkastist üllatuskutse. Sellistel puhkudel pannakse selga kõige ilusamad riided ja kaetakse laud imeliste hõrgutistega.
Pärimushommik kogu perele, Viljandis 07. veebruaril
veebruar
Iga kuu esimesel laupäeval ootame peresid Viljandi pärimusmuusika aita osa saama pärimushommikutest, kus saab laulda, tantsida, mängida ning pillimängu proovida. Iga kord on pärimushommikul ka külaline, kes tutvustab mõnd põnevat pilli, laulab või jutustab lugusid.
Sõbrapäevapidu lastele Let's Play Perekeskuses, 14. veebruaril
veebruar
Sõbrapäev on juba järgmisel nädalal ning sel puhul on Let's Play Perekeskus kokku pannud lastele toreda programmi.
Kaheaastase võta-sülle-sündroom
Keeldumine kõndimisest ja uuesti sõltuvalt klammerdumine on paljude väikelaste viis tulla toime kõikumisega iseseisvuse ja sõltuvuse vahel ning sageli loobuvad nad iseseisvusest ja seega ka kõndimisest. 
Soovitusi nahakuivuse leevendamiseks ja raviks
Kas kannatad lõhenevate huulte ja kuivade käte pärast? Kas sulle tundub aeg ajalt nagu oleks nahk su ümber mõni number väikemaks jäänud? Kui jah, pakume mõtteid selle ebameeldiva probleemi lahendamiseks.