Kuhu minna?

Lasteetendus - Väikese onu saaga, Tartus 08. veebruaril

neljapäev, 5. veebruar 2015
Lugu väikesest onust, kes otsib sõpra.

Lastelavastus Barbro Lindgreni raamatu järgi
Dramatiseering Lars-Erik Brossner, Tomas von Brömssen
Muusika Lars-Erik Brossner
Tõlkija Tiina Mullamaa
Lavastaja Finn Poulsen (Rootsi)
Kunstnik Gunnar Steneby (Rootsi)

Osades: Hannes Kaljujärv, Andres Mähar, Monika Ruusmaa või Helena Uleksin ning keelpillikvartett: Eva-Maria Sumera või Laura Miilius, Hille Niilisk või Triinu Raudver-Tamm, Merike Ots või Hanno-Mait Maadra, Heli Ilumets

1996. aastal esietendus Vanemuises lastele „Väikese onu  saaga“, kus tol korral mängisid peaosi Hannes Kaljujärv, Aivar Tommingas ning Anneli Kuusk.

Aastad on möödunud ja toonastest lastest, kes saalis seda lugu hinge kinni pidades jälgisid, on saanud suured inimesed ja lapsevanemad. Nüüd on uute laste kord elada kaasa Väikese Onu sõbraotsingutele – tunda tema pärast muret ja rõõmustada koos temaga. Lihtne siiras ja soe lugu liigutab ühtviisi nii lapsi kui täiskasvanuid.

Esietendus 16. septembril 2011 Teatri Kodus
1. aprillil 2015 - viimast korda! 

Etendusele tulles palume kõigil kaasa võtta vahetusjalanõud.
Teatri Kodus kehtib täishinnaga pääse kõigile vaatajatele (ka sülelastele).
Enne etenduse algust on teatripiletiga võimalus külastada ka teatrinukkude muuseumi.

Aeg: 08.02 kl 12.00
Koht: Teatri Kodu, Lutsu 2, Tartu
Pileti hind: 7 eur

Allikas: www.piletilevi.eepood.minulaps.ee - soodsalt kodused asjad tuntud kaubamärkidelt
ABC Design, Angry Birds, Biolatte, Bradley Textile, Crescent, Cybex, Ecolab, Difrax, Fehn, GloMinerals, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Pähkel šokolaadis – kiire, lihtne, maitsev ja tervislik
Pähklid on tervislikud, kuid sageli lastele need lihtsalt ei maitse. Seetõttu on üks imelihtne nipp, kuidas muuta pähklid laste lemmikmaiuseks ning pealegi saavad lapsed selle valmistamisega ise hakkama.
Lasteetendus - Siilipoeg avastab maailma, Teoteatris 8. veebruaril
veebruar
Maailm on imeline - me saame seda nuusutada, maitsta, puudutada, kuulata ja näha. Saame tunda sooja kallistust ja lahusoleku valu, hinge põhjast tulevaid pisaraid, tunda rõõmu ja heameelt jällenägemisest.
Piip ja Tuut Köögis, Piip ja Tuut Mängumajas 07.-08. veebruaril
veebruar
See on lugu kohtingust, kus üks kloun kutsub teise õhtusöögile. Mis sest, et nad on sõbrad ja tunnevad teineteist juba pikka aega, aga alati on ju põnev leida postkastist üllatuskutse. Sellistel puhkudel pannakse selga kõige ilusamad riided ja kaetakse laud imeliste hõrgutistega.
Pärimushommik kogu perele, Viljandis 07. veebruaril
veebruar
Iga kuu esimesel laupäeval ootame peresid Viljandi pärimusmuusika aita osa saama pärimushommikutest, kus saab laulda, tantsida, mängida ning pillimängu proovida. Iga kord on pärimushommikul ka külaline, kes tutvustab mõnd põnevat pilli, laulab või jutustab lugusid.
Koolivaheaja linnalaager Let's Play Perekeskuses 16.-20. märts
märts
Kauaoodatud kevadine koolivaheaeg ei ole enam mägede taga. Koolivaheaeg, see on õpilaste auga väljateenitud puhkus ja loomulikult tahaks selle aja sisustada võimalikult mitmekesiselt.