Kuhu minna?

Mesikäpa lastejooksud 2015, 12. septembril

neljapäev, 10. september 2015
Mesikäpa lastejooksud toimuvad laupäeval, 12. septembril algusega kell 12.00 Tallinna Vabaduse väljakul. Distantsi pikkuseks on ca 300 m ja osalema on oodatud kõik lapsed vanuses 2-12.

Joostakse erinevates vanusegruppides tüdrukud ja poisid eraldi.

Programm 12.09.2015
  • 12.00 11-12 a. tüdrukud
  • 12.20 11-12 a. poisid
  • 12.40 8-10 a. tüdrukud
  • 13.00 8-10 a. poisid
  • 13.20 6-7 a. tüdrukud
  • 13.40 6-7 a. poisid
  • 14.00 4-5 a. tüdrukud
  • 14.20 4-5 a. poisid
  • 14.40 2-3 a. tüdrukud
  • 15.00 2-3 a. poisid
Eelregistreerimine internetis kestab reedel, 11. septembril kella 17.00ni. Registreerimise kohta vaata: www.jooks.ee/index.php?id=21

Registreerida on ka võimalik 12. septembril kohapeal enne oma vanusegrupi jooksu starti. Korraldajad soovitavad kohale tulla ca 30 min enne oma vanusegrupi starti.

Mesikäpa lastejooksudel osalemine on TASUTA. Iga osaleja saab finishis meene ja diplomi.

Lapsi lõbustavad Tibu ja Jäpe.

Vaata lähemalt: www.jooks.ee/index.php?id=21pood.minulaps.ee - tuntud kaubamärgid, hea hind
Biolatte, Carriwell, Cybex, Ecolab, GloMinerals, Herlitz, Huggies, Lavazza, Lotte, Munchkin, Muumi, PlanetBio, Shea Mooti, Sonett, Weleda jt

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

ASJAD OLEMAS! Sügava ja raske vaimupuudega laste kool vajab hädasti vooditarbeid
Salu kool on saanud nüüdseks kõik vajaliku kokku ja rohkem ei ole neil võimalik asju vastu võtta. Suured tänud!
JUST T teede maitseomadused on saanud rahvusvahelises teekaubanduses suunanäitajaks
JUST T on uue generatsiooni teejoojate bränd. Tänane päev väärtustab tervislikke eluviise, mugavust, naturaalseid maitseid. Ühest küljest on teel aastasadadepikkune ajalugu, kuid teisest küljest on see moekas elustiilijook.​ Tänu moodsa aroomitehnoloogia kasutamisele on JUST T teede maitseomadused saanud rahvusvahelises teekaubanduses suunanäitajaks.
Mänguväljakute ohutusest
Mäng on lapse põhiline tegevus, mis on seotud spontaansuse, loomingulisuse, lusti ja lõbuga ning kõik me oleme kunagi mänguväljakutest rõõmu tundnud. Enne, kui sinu laps mänguväljakul mängima hakkab, peaksid sina ümbruse üle vaatama.
Laps on väärtuslik
Salasona.eu on refereerinud Ameerikas tunnustatud terapeudi Pia Mellody raamatu "Kaassõltuvus". Allpool on välja toodud tema raamatu „Kaassõltuvus“ see osa, mis kirjeldab, kuidas vanemad lapse sünnipäraselt kaasas olevaid omadusi arvestades saavad traumade teket ära hoida. Teadlikud lapsevanemad kasvatavad oma lapsi nii, et nad saavad täiskasvanuks küpsete, hästi hakkamasaavate inimestena, kellel on endaga hea läbisaamine.
Mida teha, kui laps pidevalt unustab?
Vanemad küsivad alatihti, kuidas tuleks toimida, kui laps on mõtlematu ja unustab tihti oma asju. See käitumine algab enamasti varases eas, 4-5-aastaselt ning jõuab kõrgpunkti põhikoolis.