Kuhu minna?

Mardilaat Saku Suurhallis, 5.-8. novembril

neljapäev, 5. november 2015
Mardilaadal esitletakse ja müüakse Eesti parimat käsitööd, toimuvad oma ala asjatundjate poolt läbi viidud meistrikojad käsitöö gurmaanidele ja harrastajatele ning õpitoad lastele. 

Lisaks käsitöötoodangu presentatsioonid, uute raamatute esitlused. Pakutakse eestimaist kõhutäidet ja kuulata saab rahvuslikku muusikat.

Osalevad käsitööd õpetavad koolid, muuseumid jt selle valdkonnaga seotud institutsioonid. Mardilaat toimub alati mardipäevale lähimal nädalalõpul neljapäevast pühapäevani. 

Piletid 2015
Õpilased, pensionärid - 3€
Täispilet - 5€
Perepilet - 9€
Rühmapilet - 4€ (alates 24 inimest)

Mardilaat on avatud Saku Suurhallis:
N 5.nov 12-19
R 6.nov 10-21
L 7.nov 10-19
P 8.nov 10-16 

Mardilaat on Eesti suurim käsitöövaldkonna ja rahvusliku elulaadi esitlus!

Vaata lähemalt: www.folkart.ee/mardilaat 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Andrus Kivirähki lasteraamatu ´Oskar ja asjad´ esmaesitlus Solarise Apollos, 13. novembril
november
Reedel, 13. novembril tutvustab Andrus Kivirähk Solaris Keskuse Apollos oma uut põnevat lasteraamatut „Oskar ja asjad“ ja jagab soovijatele autogramme. Kohal on ka raamatule pildid teinud kunstnik Anne Pikkov, kelle käest on võimalik saada mälestuseks kauneid visandeid autogrammiga.
Madrihõnguline kirbuturg-laat Pirital, 14. novembril
november
PIRITA KIRBUKAS laupäeval, 14. novembril 11:00-14:00 Pirita Vaba Aja Keskuses, Merivälja tee 3.
Lapse arengu ABC: vanus 6-10
Perekeskuse Sina ja Mina koolitaja ja pereterapeut Tiina Teska tutvustab 6-10 aastaste laste arengut, müüte, olulisemaid verstaposte ning toob ära ka konkreetsed nõuanded lapsevanematele, kuidas selles vanuses lapse arengut toetada.
Lapse sünnipäeva saab nautida kogu pere
Mida on vaja ühe tõeliselt vahva sünnipäevapeo õnnestumiseks? Natuke meelepäraseid suupisteid kõhu täitmiseks, rohkelt mahla- ja veetopse janu kustutamiseks ning tõeliselt palju ruumi koos erinevate vingete atraktsioonidega. Ning vabadust seda kõike täiel rinnal nautida! Lapsed nõustuvad selle nimekirjaga kohe kindlasti. Lisame sinna veel õnnelikud ja heatujulised lapsevanemad, kes samuti järeltulija pidu rahulikult tähistada saavad. Kõik see ja rohkemgi veel ootab tähtpäevalisi MUUUV Viimsi seiklusmaal.
Kuidas suurendada dramaatiliselt rohelisest teest saadavat kasu?
Roheline tee on tervistava eliksiiri staatuse pälvinud mitmel erineval põhjusel. See tee sisaldab rohkem kui 200 erinevat bioaktiivset komponenti, mis toimivad kehas sünergiliselt – keha tervistades, puhastades, energiseerides ja stimuleerides.