Kuhu minna?

Madrihõnguline kirbuturg-laat Pirital, 14. novembril

neljapäev, 5. november 2015
PIRITA KIRBUKAS laupäeval, 14. novembril 11:00-14:00 Pirita Vaba Aja Keskuses, Merivälja tee 3.

Mardipäev selja taga, kadripäev tulekul, kodud vajavad korrastamist, talveriietus välja otsimist ja uuendamist. Kirbuturul on võimalus maha müüa enda jaoks kasutu, "igavaks" muutunud või väikseks jäänud kraam ning osta asemele uus. Ühe vana on teise uus. Letid on lookas erineva kauba all laste mänguasjadest, mängudest, riietest, jalanõudest täiskasvanute rõivaste ja kodukraamini. 

Kirbuka ajal saab:
  • ANNETADA puhtaid, korras riideid, jalatseid, kodutarbeid ja muud kasulikku tarbekraami Tallinna ja Harjumaa Lasterikastele peredele. Eriti oodatud on lastele õppimiseks lauad-toolid, riiulid.
  • KOHVIK kõditab nii soolase kui magusaarmastajaid. Saadud tuluga toetatakse erivajadustega laste huvitegevust.
  • TERVISLIKKU, HURMAVAT ja HÕRGUTAVAT advendiajaks. 
Vaata lähemalt jooksvat infot: www.facebook.com/events/1016268648417768/ 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Taaraautomaadi juures tehtud annetused kingivad kultuurielamusi
Ligi 330-le pakendiautomaadile Eestis on paigaldatud täiendav nupp, mida vajutades saab iga inimene laste toetuseks pandipakendi tagatisraha annetada. Annetaja ei pea tegema rahaülekannet, vaid piisab pakendi tagastamisest taaraautomaati.
Andrus Kivirähki lasteraamatu ´Oskar ja asjad´ esmaesitlus Solarise Apollos, 13. novembril
november
Reedel, 13. novembril tutvustab Andrus Kivirähk Solaris Keskuse Apollos oma uut põnevat lasteraamatut „Oskar ja asjad“ ja jagab soovijatele autogramme. Kohal on ka raamatule pildid teinud kunstnik Anne Pikkov, kelle käest on võimalik saada mälestuseks kauneid visandeid autogrammiga.
Mardilaat Saku Suurhallis, 5.-8. novembril
november
Mardilaadal esitletakse ja müüakse Eesti parimat käsitööd, toimuvad oma ala asjatundjate poolt läbi viidud meistrikojad käsitöö gurmaanidele ja harrastajatele ning õpitoad lastele. 
Lapse arengu ABC: vanus 6-10
Perekeskuse Sina ja Mina koolitaja ja pereterapeut Tiina Teska tutvustab 6-10 aastaste laste arengut, müüte, olulisemaid verstaposte ning toob ära ka konkreetsed nõuanded lapsevanematele, kuidas selles vanuses lapse arengut toetada.
Lapse sünnipäeva saab nautida kogu pere
Mida on vaja ühe tõeliselt vahva sünnipäevapeo õnnestumiseks? Natuke meelepäraseid suupisteid kõhu täitmiseks, rohkelt mahla- ja veetopse janu kustutamiseks ning tõeliselt palju ruumi koos erinevate vingete atraktsioonidega. Ning vabadust seda kõike täiel rinnal nautida! Lapsed nõustuvad selle nimekirjaga kohe kindlasti. Lisame sinna veel õnnelikud ja heatujulised lapsevanemad, kes samuti järeltulija pidu rahulikult tähistada saavad. Kõik see ja rohkemgi veel ootab tähtpäevalisi MUUUV Viimsi seiklusmaal.