Kuhu minna?

Lastelaager 'Kaheksa ühe hoobiga' 13.-16. juunil

esmaspäev, 15. mai 2017
Lastelaager tuleb taas! 13.-16. juunini 2017, on 1.-3. klassi õpilastel võimalus osaleda laagris “Kaheksa ühe hoobiga”. Lapsed saavad nelja päeva jooksul osaleda kaheksa Tallinna vanalinnas asuva muuseumi ja keskuse tegevuses, teiste hulgas Eesti Ajaloomuuseumi SUURGILDI HOONES.

Põnevas laagriprojektis osalevad Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoone, Lastekirjanduse Keskus, Eesti Loodusmuuseum, NUKU teater ja muuseum, Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum, Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum, Eesti Tervishoiumuuseum, Eesti Kunstimuuseumi Niguliste muuseum.

Kõik muuseumid ja keskused asuvad vanalinnas, ühe kilomeetri raadiuses. “Kaheksa ühe hoobiga” laager annab hea võimaluse osa saada põnevatest haridusprogrammidest ja tegevustest, tänu millele iga päev on eri näo ja teoga. Laager on tänaseks toimunud kaheksal korral.

PRAKTILINE INFO
Laager toimub 13.-16. juuni 2017.

Laagripäev kestab kuus tundi, kogunemine igal hommikul kell 9:50 plaanis ettenähtud muuseumis, tegevused kestavad kell 10:00-16:00. Eeldame, et vanemad tulevad lastele järele õigeaegselt või on lastel selge tee vanalinnast koju. Lastega on igal päeval kaasas muuseumitöötaja, kes vastutab selle eest, et lapsed päeva jooksul õigetesse muuseumitesse ning lõunale jõuavad. Iga laagripäeva jooksul veedetakse aega kahes muuseumis.

Hind: 4-päevase laagri hind on 70 eurot. Ühest perest lastele 65 eurot/laps. Hinna sisse kuuluvad kõikides muuseumides toimuvad tegevused ja materjalid, grupisaatja, käibemaks ning lõunasöök.

Vanusegrupp: 1.-3. klassi õpilased.

Lõunasöök: igal päeval saavad lapsed lõunatunnil (kell 12-13) sooja söögi. Lõunale minnakse ühiselt koos grupisaatjaga. Kui teie lapsel on mõne toiduaine vastunäidustus, palume sellest registreerimisel märku anda.

Laagrikoha tagab laagritasu maksmine arve alusel. Ühte gruppi mahub 10-15 last.

Vaata täpsemat programmi: www.ajaloomuuseum.ee


Lisainfo: Anu Kohal, Eesti Ajaloomuuseumi muuseumipedagoog, anu.kohal@ajaloomuuseum.ee, tel: 6968 634

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Kamakreemi pannkoogirullid vaarikatega
Kamakreemi pannkoogirullid vaarikatega on tõeliselt mõnusad suupisted, mida naudivad nii lapsed kui täiskasvanud. Lihtsad koostisosad ning lihtsalt valmivad.
Lastelaager 'Kaheksa ühe hoobiga' 13.-16. juunil
juuni
Lastelaager tuleb taas! 13.-16. juunini 2017, on 1.-3. klassi õpilastel võimalus osaleda laagris “Kaheksa ühe hoobiga”. Lapsed saavad nelja päeva jooksul osaleda kaheksa Tallinna vanalinnas asuva muuseumi ja keskuse tegevuses, teiste hulgas Eesti Ajaloomuuseumi SUURGILDI HOONES.
Mida võiks teada toiduallergiatest?
Toiduallergiatest räägitakse palju, eriti laste puhul. Seetõttu on meditsiinilabor SYNLAB kokku pannud asjaliku artikli erinevatest toiduallergiatest ning nende põhjustatud reaktsioonidest.
Bacillus subtilis – võimas salarelv haiguste vastu
Probiootikumid on WHO poolt defineeritud kui elus mikroorganismid, mis piisavas koguses manustatuna omistavad peremeesorganismi tervisele positiivset efekti. Kuni tänaseni on probiootikumidena käsitletud peamiselt piimhappebaktereid, kuid aina rohkem on hakanud tuntust koguma ka teised bakterid, sh Bacillus´ed.
Pirita Kirbuturg 'Anname asjadele uue elu' 6. mail
mai
Laupäeval, 6. mail kl 10:00-14:00 toimub taas populaarne PIRITA KIRBUTURG Pirita Vaba Aja Keskuses, Merivälja tee 3.