Kuhu minna?
Maarjamäe perepäev ja lastelaat 20. augustil
august
Kas teie kodus on kuhjade viisi mänguasju, millega keegi enam ei mängi ja lasteraamatuid, mis on juba kõik läbi loetud? Kui jah, siis meil on teile suurepärane võimalus! Ootame teid osalema vahval ja lõbusal laste laadapäeval, mis toimub Maarjamäe perepäeva raames 20. augustil!
Noorsooteatri suvelavastus 'Lahenduste ministeerium' üle Eesti
august
Eesti Noorsooteatri suvelavastus „Lahenduste ministeerium” keskendub küsimusele, kuidas maailma paremaks muuta ja mida me ise saame selleks teha, et elu oleks parem, turvalisem, rõõmsam. Vahel ei aita muu, kui ohjad enda kätte haarata, sest hädasolijat tuleb aidata. Maksku, mis maksab. Headus võidab. Alati! Juulis ja augustis üle Eesti.

Laste sünnipäevad ja lasteaia lõpupeod Võlumetsa mängutoas ning eriti hea suvepakkumine

reede, 29. aprill 2016
Võlumetsa mängutoas Nõmmel leiab tegevust nii väike kui ka veidi suurem laps. Võlumetsa mängutuba on 160m2 ja mõeldud kuni 10 aastastele lastele, sobib nii poisile kui tüdrukule. Ruumi jätkub kuni 50-le inimesele. Mängutoas on olemas diskotuba, nukutuba, väikelaste tegevustuba mänguköögi, turuplatsi ja pehme patjade nurgaga. Olemas on batuut, mis sobib ka väikelastele ja väike pallimere bassein. 

Müra summutamiseks on batuudi puhur ühendatud läbi seina ja asetatud eraldi abiruumi. Batuudisaalis on lisaks korvpalli mäng, lauajalgpalli mäng ning Wii. Loomulikult ei puudu meil autod, millega väiksemad ringiratast rallida saavad ning lisaks on ka väike ronimisatraktsioon suurematele lastele.

Meie eeliseks on see, et lastele on eraldi mahukas pidulaua ruum ning suurtele on täiesti eraldi mugav tuba ja köök.  

Võlumets mängutoa eriline pakkumine suviseks perioodiks 01.06.-31.08.2016Võlumetsa mängutoas Tallinnas Nõmmel on ainulaadne võimalus sel suvel pidada oma lapse sünnipäeva või muud olulist sündmust erakordselt soodsa hinnaga.

Kõik vabad ajad perioodil 01.06.2016-31.08.2016 v.a. riigipühadel on 3h ruumide rent 45 EUR (tavahind kuni 105 EUR). Broneerides ruumid ühe peojuhiga on tasu vaid 105 EUR (tavahind 165 EUR).

Meie peojuhtide tegelaskujudega saate tutvuda lähemalt www.võlumets.ee/peojuhid

Peojuhid on hästi koolitatud, suure südamega, elavad rolli hästi sisse ja saavad lastega kiiresti kontakti. Peojuhi tellimuse kinnitame Teile eraldi peojuhtide vaba aja olemasolul. Peojuhi esinemisaeg võib standardsest sünnipäeva ajakavast kokkuleppel tellijaga nihkuda.

Standardne sünnipäeva ajakava: sünnipäeva saab tulla ette valmistama pool tundi enne peo algust. Tellitud peojuht saabub tund aega peale peo algust ja tegeleb lastega 1h mängides, lauldes vms (oleneb tegelaskuju programmist) ning siis alustab tordi ja küünalde puhumise tseremooniaga. Lauldakse peojuhi eestvedamisel sünnipäeva laulu. Lapsed jäävad torti sööma ja peojuht lahkub. Lastele jääb veel aega omavahel muljetamiseks ja mängimiseks. Lapsevanemad peaksid lastele järele tulema 15 minutit enne peo lõppu, et jõuaksite rahulikult koristada mänguasjad, kasutatud nõud ja töötasapinnad ning lauad. Peoruumid tuleb alati üle anda täistunnil.

Ruumid saate broneerida Võlumetsa kodulehel broneeringute kalendris kiirelt ja mugavalt, valides sobiva kuupäeva ja kellaaja, täites kohustuslikud kontakti väljad. 1 tööpäeva jooksul edastatakse Teile ettemaksuarve ja broneering kinnitatakse peale arvel märgitud tasu laekumist.

Vahvaid ja üllatusterohkeid peoelamusi soovivad
Mängutuba Võlumets ja Peojuhid

Vaata lähemalt: www.võlumets.ee ja Facebookist: www.facebook.com/MangutubaVolumets/?fref=ts


 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Kuidas lõpetada tagajärgedega karistamine - 12 suurepärast alternatiivi
Kas te mõtlete, kuidas kutsuda laps korrale ilma, et peaks ähvardama tagajärgedega? Kui laps järgmisel korral keeldub teie juhiseid kuulamast ning te tabate ennast teda ähvardamas, katsetage hoopis alljärgnevaid võimalusi.
Muudame koos emadepäeva ema ja lapse turvakodus rõõmsamaks
Lähenemas on emadepäev ja juba kolmas aasta soovib MTÜ Do Good heade inimeste abiga muuta selle päeva ema ja lapse turvakodudes veidi rõõmsamaks.
Kuidas seada piire ilma karistamiseta?
Piiride vajalikkusest räägitakse palju, kuid piiride tunnetamisest ja austamisest oluliselt vähem. Peamiselt  vaieldakse selle üle, millised võtted on tõhusad või millised nipid töötavad, et saada lapse käitumine kiiresti oma kontrolli alla. 
Karulauk – vitamiinirikas kevadekuulutaja
Karulauguhooaeg on alanud ning see on söödavatest umbrohtudest üks esimesi kevadekuulutajaid. 
Gluteenivaba kodujuustu - peedi energia mahedik
Lapsed armastavad mahedikke ehk smuutisid. Sinna saab hästi ära peita ka need tervislikud toiduained, mida lapsed muidu süüa ei taha.