Esileht

Muudame koos emadepäeva ema ja lapse turvakodus rõõmsamaks

laupäev, 30. aprill 2016
Lähenemas on emadepäev ja juba kolmas aasta soovib MTÜ Do Good heade inimeste abiga muuta selle päeva ema ja lapse turvakodudes veidi rõõmsamaks.

Turvakodudes on emad, kes on sattunud sinna perevägivalla või majanduslike raskuste tõttu.

Ootame kõigi heade inimeste kaasabi emadele kinkide tegemisel. Ühisesse kingikotti on oodatud näiteks midagi magusat, samuti võib tuua kreeme, šampoone jms. Turvakodu pere on kindlasti rõõmus ka mõne ühistegevuse üle, mida saaks koos oma lastega teha.

Teeme üheskoos turvakodu emadepäeva rõõmsaks! MTÜ Do Good ootab kinke ja ettepanekuid kuni 5. maini!

Kuidas ja kuhu asjad tuua?
Tallinnas Kristiinesse, Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liidu kontorisse Västriku 8, (T ja R 15:00-18:00
L 13:00-16:00, tel 5322 5146 Kerstin), Peetrikülla Uusmaa teele (Laura, tel 5190 5209 ), Jürisse Rebase teele (Sigrid, tel 513 5695), Viimsisse Jasmiini teele (Kati, tel 5645 3015).

PALUME ASJADE TOOMINE EELNEVALT KOKKU LEPPIDA KIRJUTADES MEILE TEADETESSE FB-is (www.facebook.com/DoGoodEstonia?fref=ts); SMS-idele ei pruugi me kahjuks kiirelt jõuda reageerida kiire tööpäeva sees, palun helistage. Meile saab saata asju ka postiga, selleks sobivad kõik variandid: SmartPost, Omniva, postkontorid, Cargobus. Sellisel juhul jääb postikulu saatja kanda. Smartposti või Omnivaga võib saata Peetri Selver, Laura, tel 5190 5209 .
 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Umbrohutõrjevahend Roundup võib põhjustada hormonaalseid probleeme ja vähki
Lastel esinevad toiduallergiad on kasvavas tempos, huvitaval kombel on seal ka sageli kartul ja porgand. Lapsed ei talu enam toiduaineid, mis peaks olema igapäevaselt nende menüüs. Samal ajal reklaamivad Eestis aianduskaupu müüvad kaupluseketid umbrohutõrjevahendit Roundup, mida mitmed riigid on keelanud koduaedades kasutada.
Kuidas lõpetada tagajärgedega karistamine - 12 suurepärast alternatiivi
Kas te mõtlete, kuidas kutsuda laps korrale ilma, et peaks ähvardama tagajärgedega? Kui laps järgmisel korral keeldub teie juhiseid kuulamast ning te tabate ennast teda ähvardamas, katsetage hoopis alljärgnevaid võimalusi.
Laste sünnipäevad ja lasteaia lõpupeod Võlumetsa mängutoas ning eriti hea suvepakkumine
mai
Võlumetsa mängutoas Nõmmel leiab tegevust nii väike kui ka veidi suurem laps. Võlumetsa mängutuba on 160m2 ja mõeldud kuni 10 aastastele lastele, sobib nii poisile kui tüdrukule. Ruumi jätkub kuni 50-le inimesele. Mängutoas on olemas diskotuba, nukutuba, väikelaste tegevustuba mänguköögi, turuplatsi ja pehme patjade nurgaga. Olemas on batuut, mis sobib ka väikelastele ja väike pallimere bassein. 
Kuidas seada piire ilma karistamiseta?
Piiride vajalikkusest räägitakse palju, kuid piiride tunnetamisest ja austamisest oluliselt vähem. Peamiselt  vaieldakse selle üle, millised võtted on tõhusad või millised nipid töötavad, et saada lapse käitumine kiiresti oma kontrolli alla. 
Karulauk – vitamiinirikas kevadekuulutaja
Karulauguhooaeg on alanud ning see on söödavatest umbrohtudest üks esimesi kevadekuulutajaid.