Kuhu minna?

Lapsekandmise ja kandelina kasutamise õpituba Pirita Vaba Aja Keskuses, 17. aprillil

teisipäev, 14. aprill 2015
Juba sel reedel, 17. aprillil on võimalik osaleda lapsekandmise ja kandelina kasutamise õpitoas Pirita Vaba Aja Keskuses.

Päevakava
Kell 11-13:00 lapsekandmise ja kandelina kasutamise õpituba lapseootel ja 0-4 kuuste titadega peredele,
Kell 13:30-15:30 kandelina kasutamise ja lapsega suhtlemise õpituba 3+ kuuste lastega peredele, erinevad pika kandelina sidused.

Juhendab Kristi Arendi. Koju kaasa kirjalik info- ja juhendmaterjal. Rohkem infot ja registreerumine: docs.google.com/forms/d/10Lj6t0dav_mCXMKYRm5ZXao8GzdIJFcCK4VJ_1uXGjE/viewform

Tasu osalemise ja info eest 20 eur/pere (või vastavalt võimalusele), sh kirjalik materjal. Juhendab Kristi Arendi.

Vaata ka Kaisukooli Facebooki lehelt: www.facebook.com/kaisukool?fref=tspood.minulaps.ee - soodsalt kodused asjad tuntud kaubamärkidelt
ABC Design, Angry Birds, Biolatte, Bradley Textile, Carriwell, Crescent, Cybex, Ecolab, Difrax, Fehn, GloMinerals, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Salasõna, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Lastelavastus - Armunud kastis - Teatri Kodus Tartus, 18. aprillil
aprill
Vaimukas pilk täiskasvanute maailma läbi laste silmade.
Loeng-vestlusring - Mäng ja vabadus (kasvatus) - Pirita Vaba Aja Keskuses 24. aprillil
aprill
24. aprillil kell 11-13 loeng-vestlusring "Mäng ja vabadus(kasvatus)“ Pirita Vaba Aja Keskuses. 
Kiivri kandmine vähendab oluliselt pea- ja ajuvigastuste ohtu
Liiga sageli on linnapildis näha lapsi ratastel sõitmas ilma kiivrita. Kiiver kuulub nende abivahendite hulka, mis võib päästa lapse raskest traumast või koguni elu. Kiivri kandmine on kohustuslik ja seejuures on väga tähtis, et see oleks lapsele paras.
Silmast silma vestlus lapsega on tulemuslik
Väga sageli hõikavad vanemad oma lastele juhtnööre teisest toast. Mänguhoos lapsed aga vaevu kuulevadki käsku, rääkimata siis juba mõistmisest, et see oli neile suunatud.
Atoopilise dermatiidi leevendamise võimalused
Atoopiline dermatiit (AD) on sagedasim krooniline põletikuline nahahaigus lapseeas. Vanemad, kelle lapsed põevad AD-d teavad liigagi hästi, kui kurnav ja tüütu see on nii lapse kui vanema jaoks.