Kuhu minna?

Loeng-vestlusring - Mäng ja vabadus (kasvatus) - Pirita Vaba Aja Keskuses 24. aprillil

neljapäev, 16. aprill 2015
24. aprillil kell 11-13 loeng-vestlusring "Mäng ja vabadus(kasvatus)“ Pirita Vaba Aja Keskuses. 

Miks, mida ja kuidas lapsed tahavad/ei taha mängida? Mis ja milleks vabadus(kasvatus)? Kuidas luua lapsele sobiv mängu- ja arengukeskkond? Koju kaasa kirjalik materjal, sõbralik ja avatud õhkkond. Infot vahendab Kristi Arendi. 

Tasu osalemise ja info eest 10 eur (või vastavalt võimalusele), sh kirjalik materjal.

Vaata lähemalt ja registreeru: docs.google.com/forms/d/10Lj6t0dav_mCXMKYRm5ZXao8GzdIJFcCK4VJ_1uXGjE/viewformpood.minulaps.ee - soodsalt kodused asjad tuntud kaubamärkidelt
ABC Design, Angry Birds, Biolatte, Bradley Textile, Carriwell, Crescent, Cybex, Ecolab, Difrax, Fehn, GloMinerals, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Salasõna, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Sõnadeta etendus - Dan Le Man - Piip ja Tuut Mängumajas, 18.-19. aprillil
aprill
Austraalia koomik Daniel Renwick, kes on tänavaartistina üles astunud paljudes linnades üle maailma. Juba aastaid tagasi leidis ta endale kodu Tallinnas, kuid tiheda välisesinemiste ajakava tõttu näeb teda Eesti lavadel haruharva. 
Lastelavastus - Armunud kastis - Teatri Kodus Tartus, 18. aprillil
aprill
Vaimukas pilk täiskasvanute maailma läbi laste silmade.
Lapsekandmise ja kandelina kasutamise õpituba Pirita Vaba Aja Keskuses, 17. aprillil
aprill
Juba sel reedel, 17. aprillil on võimalik osaleda lapsekandmise ja kandelina kasutamise õpitoas Pirita Vaba Aja Keskuses.
Kiivri kandmine vähendab oluliselt pea- ja ajuvigastuste ohtu
Liiga sageli on linnapildis näha lapsi ratastel sõitmas ilma kiivrita. Kiiver kuulub nende abivahendite hulka, mis võib päästa lapse raskest traumast või koguni elu. Kiivri kandmine on kohustuslik ja seejuures on väga tähtis, et see oleks lapsele paras.
Silmast silma vestlus lapsega on tulemuslik
Väga sageli hõikavad vanemad oma lastele juhtnööre teisest toast. Mänguhoos lapsed aga vaevu kuulevadki käsku, rääkimata siis juba mõistmisest, et see oli neile suunatud.