Kuhu minna?
Traditsiooniline GOSPA Beebiklubi juba taas 8.-10.03
märts
GOSPA soovib igale emale ja beebile pakkuda pisikest pausi ja hingetõmbehetke üksteise nautimiseks, lihtsalt olemiseks ja kooskasvamiseks. Selle tõttu ongi loonud Beebiklubi, et sel teekonnal pakkuda oma ala spetsialistide tuge ja mõnusat, hubast äraolemist meie juures.

Jaapani päev Kadrioru lastemuuseumis Miiamilla, 26. septembril

neljapäev, 24. september 2015
Seekordsel perepäeval, mis langeb kokku ka muuseumi kuuenda sünnipäevaga, rändame kuueaastasele omasest teadmistejanust kannustatult kohe päris kaugele ning maandume alles tõusva päikese maal-Jaapanis. 

Kadrioru lastemuuseum Miiamilla alustab uut hooaega, kust taaskord ei puudu ka igakuiselt toimuvad teadmisipakkuvad ja lõbusad perepäevad. 

Kõik suured ja väikesed kultuurihuvilised on väga oodatud meiega koos seda põnevat maad avastama ja saama teadmisi muuhulgas ka sellest, missuguseid võimalusi jaapani kultuuriga tutvumiseks on meil siin samas Tallinnas.

PEREPÄEV „JAAPANI PÄEV” TOIMUB LAUPÄEVAL, 26. SEPTEMBRIL KELL 12.00-15.00!

PEREPÄEVA KAVA
  • Haridusprogramm „Kas tead, et Jaapanis …”, kus läbi mängude ja tegevuste teeme tutvust Jaapani ja selle kultuuriga;
  • Jaapani traditsioonilise tantsu töötoas õpime Jaapani-Inglise keeltekooli juhendate käest, kuidas tantsida nagu jaapanlased;
  • Galina Zaitseva avab oma jaapaniteemalise kunstinäituse „Jaapani POP taskus” ning räägib muuhulgas ka sellest, kes on Pokemonid ja mis on cosplay;
  • Origami töötoas saab voltida valmis maailma kõige kuulsama origami ehk Orizuru ning kuulda ka sellega seotud legendi;
  • Lehvikute meisterdamise töötoas saab iga soovija teha endale jaapanipärase lehviku ning teada põnevaid fakte erinevatest lehvikutest;
  • Päeva jooksul saavad külastajad mängida kahte Jaapaniga seotud otsimismängu ning põnevaid osavusmänge viib läbi salapärane MuuseumiNinja
Programm toimub eesti ja vene keeles, oodatud on igas vanuses külastajad.
Kõiki Jaapanist või cosplay`st inspireeritud riietuses tulijaid ootab üllatus!

Perepäev on eelregistreerimisega!
Üksikpilet: 4,50 eurot
Perepilet (2 täiskasvanut ja kuni 2 last): 10 eurot

Eelregistreerimine ja lisainfo: 
Kadrioru lastemuuseum Miiamilla
Koidula 21C, Tallinn
mm@linnamuuseum.ee
linnamuuseum.ee/miiamilla/
tel. 6017057

 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Pirita Sügisjooksu lastejooksud, 27. septembril
september
Juba sel pühapäeval, 27. septembril toimub traditsiooniline Pirita Sügisjooks, mille raames saavad lühema raja läbida ka lapsed.
Teemapäev - Mihklipäev Kadrioru lastemuuseumis Miiamilla, 29. septembril
september
Kadrioru lastemuuseum Miiamilla alustab taas oma meisterdusrohkete ja mänguliste teemapäevadega! 
Kuidas õpetada lapsi enda eest seisma!
Kuna last võib füüsiliselt ohustada nii pahatahtlik mängukaaslane kui ka võõras või tuttav täiskasvanu, tuleb lapsele õpetada, kuidas enda eest seista. Politsei- ja Piirivalveamet jagab sel teemal kasulikku nõu.
Empaatia - vastumürk vägivallale
Vägivalla ennetus on agressiivsuse vastase tabu mõistesse lõimunud osa. Paljude lastevanemate ja professionaalide kõrgeim eesmärk on mõelda ette, valvata, kindlustada, ennetada ja ära hoida, et asjad valesti ei läheks. See fookus on jõudnud selliste mõõtmeteni, et nad ennetaksid isegi elu ennast, kui saaksid.
Peamised müüdid 3-6-aastaste laste arengu kohta
Millised on 3-6-aastase lapse tavapärased arengut puudutavad müüdid, millised on olulisemad arengulised iseärasused ning millised on konkreetsed nõuanded lapsevanematele, kuidas selles vanuses lapse arengut toetada?