Kuhu minna?
Traditsiooniline GOSPA Beebiklubi juba taas 8.-10.03
märts
GOSPA soovib igale emale ja beebile pakkuda pisikest pausi ja hingetõmbehetke üksteise nautimiseks, lihtsalt olemiseks ja kooskasvamiseks. Selle tõttu ongi loonud Beebiklubi, et sel teekonnal pakkuda oma ala spetsialistide tuge ja mõnusat, hubast äraolemist meie juures.

Teemapäev - Mihklipäev Kadrioru lastemuuseumis Miiamilla, 29. septembril

neljapäev, 24. september 2015
Kadrioru lastemuuseum Miiamilla alustab taas oma meisterdusrohkete ja mänguliste teemapäevadega! 

29. septembril kell 14.30-17.30 ootame kõiki 5-11 aastaseid huvilisi Mihklipäevale, et üheskoos meisterdada, mängida, jutustada, katsetada ja luua smile emoticon

Teemapäevale registreerimine aadressil mm@linnamuuseum.ee või tel 6017057

Vaata lisainfot: www.facebook.com/miiamilla?fref=ts

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Ise tehtud dokumendihoidja
Lapsed väljendavad ennast tihti pliiatsi ja paberi abil. Läbi elatud emotsioonid ja unistused joonistatakse paberile ning pahameel on suur kui keegi need tööd kokku kortsutab ja prügikasti saadab. Vahel võib olla paberil vaid mõni jutt, aga ka sellel võib olla lapse jaoks oma suur tähendus. Üks hea võimalus tööde kogumiseks on teha ise dokumendihoidja, kuhu laps saaks oma tööd kokku korjata. 
Pirita Sügisjooksu lastejooksud, 27. septembril
september
Juba sel pühapäeval, 27. septembril toimub traditsiooniline Pirita Sügisjooks, mille raames saavad lühema raja läbida ka lapsed.
Jaapani päev Kadrioru lastemuuseumis Miiamilla, 26. septembril
september
Seekordsel perepäeval, mis langeb kokku ka muuseumi kuuenda sünnipäevaga, rändame kuueaastasele omasest teadmistejanust kannustatult kohe päris kaugele ning maandume alles tõusva päikese maal-Jaapanis. 
Kuidas õpetada lapsi enda eest seisma!
Kuna last võib füüsiliselt ohustada nii pahatahtlik mängukaaslane kui ka võõras või tuttav täiskasvanu, tuleb lapsele õpetada, kuidas enda eest seista. Politsei- ja Piirivalveamet jagab sel teemal kasulikku nõu.
Empaatia - vastumürk vägivallale
Vägivalla ennetus on agressiivsuse vastase tabu mõistesse lõimunud osa. Paljude lastevanemate ja professionaalide kõrgeim eesmärk on mõelda ette, valvata, kindlustada, ennetada ja ära hoida, et asjad valesti ei läheks. See fookus on jõudnud selliste mõõtmeteni, et nad ennetaksid isegi elu ennast, kui saaksid.