Kuhu minna?
Sinine Lõvi ja kelgukoerad Maarjamäe lossis 22.01
jaanuar
Laupäeval, 22. jaanuaril kell 12 on Sinisele Lõvile külla oodatud kelgukoerad ja veospordiga tegelev Richard Põldmaa, kes räägib lähemalt koera elust pikka ja põnevat jooksmist sisaldaval spordialal.

Huvikeskuse Iidam ja Aadam linnalaager koolivaheajal

kolmapäev, 14. oktoober 2015
Huvikeskus Iidam ja Aadam korraldab koolivaheajal põnevaid linnalaagreid.

Huvikeskusest Iidam ja Aadam
Iidam ja Aadam on traditsioone hindav ajaloohõnguline keskus/klubi, mis pakub huviringe ning korraldab temaatilisi sünnipäevasid, müüb autentset laste vintage kaupa ja käsitööd.

Asume Tallinna miljööväärtuslikus piirkonnas, Laulupeo 21, Kadrioru piiril. Meil on kaks hubast ruumi loomingulisteks toimetusteks. Salongiruumi ootame alati külalisi meie käsitööd ja vanavara uudistama. Seal kostitab ja võtab vastu sünnipäevalaps ka oma külalisi. Teises ruumis toimuvad huviringid ja sünnipäeva meisterdamised.

Meie kirg on vanad asjad ja unustatud oskused, kaunid kunstid ning elu kõige inspireerivam ja edasiviivam tegevus - mäng. Meie soov on kaasata väikesed ja suured inimesed mõttetalgutele ja loovatele tegudele, mille tulemusena kujuneks terviklik ja elukeskkonda säästev maailmanägemus, kus igaühel on õigus oma nägemusele kunstist ja loomingust.

Vaata lähemalt: www.iidamaadam.ee


 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Tomsoni perepäev Tallinna Kaubamaja Lastemaailmas, 17. oktoobril
oktoober
Oled oodatud oma lapsega Tomsoni Perepäevale Kaubamaja 5-le korrusele 17-ndal Oktoobril. Koos avastame põnevad PlushCraft meisterdamiskomplektid ning meisterdame ilusad käekotikesed.
Rannarahva Muuseumi mängutoa sünnipäev, 25. oktoobril
oktoober
Muuseumi mängutuba saab 25. oktoobril juba neljaseks! Ootame kõiki oma väikseid sõpru appi tähistama ja torti tegema ja siis seda sööma!
Beebiootel emade ja väikelastega perede päev 30. oktoobril
oktoober
30. oktoobril kl 10-13.00 on kõik oodatud Väikese Päikese kesklinna lasteklubisse tasuta beebiootel emade ja väikelastega perede päevale. MinuLaps on samuti kohal, koos laia e-poe tootevalikuga, millel on ainult sel päeval veelgi parem hind.
Kodus hoidmine versus päevahoid
Väikelaste päevahoiu teema on üks neist aruteludest, mis tekitab naistes suurt kirgede ja tunnete tormi. Juba pelgalt sõnad "kodune" ja "karjääriema" sisaldavad emotsioone, käivitades rohkesti assotsiatsioone kõigest sellest, mis mainitud väljenditega haakub isegi veel enne, kui diskussioon üldse alanud ongi.
Suhkrust ja selle mõjust tervisele
Oleks hea, kui iga inimene mõistaks, kuidas tekib suhkru tarbimise nõiaring ehk pidev magusaisu ja suhkrusõltuvus. Terje Tähe ülipopulaarses raamatus "Pereema raviraamat" on suhkru mõju kohta väga asjakohane kirjutis.