Kuhu minna?
Sinine Lõvi ja kelgukoerad Maarjamäe lossis 22.01
jaanuar
Laupäeval, 22. jaanuaril kell 12 on Sinisele Lõvile külla oodatud kelgukoerad ja veospordiga tegelev Richard Põldmaa, kes räägib lähemalt koera elust pikka ja põnevat jooksmist sisaldaval spordialal.

Rannarahva Muuseumi mängutoa sünnipäev, 25. oktoobril

neljapäev, 15. oktoober 2015
Muuseumi mängutuba saab 25. oktoobril juba neljaseks! Ootame kõiki oma väikseid sõpru appi tähistama ja torti tegema ja siis seda sööma!

Mänguasjade laadal on aga lastel endal võimalik kauplemist proovida. Selleks tuleb oma kodune mänguasjakast sellise pilguga üle vaadata, et ehk valmistaks mõni lelu kellelegi teisele rohkem rõõmu. Ja siis end kirja panna aadressil hariduskeskus@rannarahvamuuseum.ee.

Vaata lähemalt: www.facebook.com/Rannarahvakodu?fref=ts

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

`Saladuste õhtu´ Tallinna Linnamuuseumis ja Kiek in de Kökis, 22. oktoobril
oktoober
Koolilastele suunatud üritusel tutvutakse põnevate lugudega Linnamuuseumis ja Kiek in de Kökis.
Tomsoni perepäev Tallinna Kaubamaja Lastemaailmas, 17. oktoobril
oktoober
Oled oodatud oma lapsega Tomsoni Perepäevale Kaubamaja 5-le korrusele 17-ndal Oktoobril. Koos avastame põnevad PlushCraft meisterdamiskomplektid ning meisterdame ilusad käekotikesed.
Huvikeskuse Iidam ja Aadam linnalaager koolivaheajal
oktoober
Huvikeskus Iidam ja Aadam korraldab koolivaheajal põnevaid linnalaagreid.
Beebiootel emade ja väikelastega perede päev 30. oktoobril
oktoober
30. oktoobril kl 10-13.00 on kõik oodatud Väikese Päikese kesklinna lasteklubisse tasuta beebiootel emade ja väikelastega perede päevale. MinuLaps on samuti kohal, koos laia e-poe tootevalikuga, millel on ainult sel päeval veelgi parem hind.
Kodus hoidmine versus päevahoid
Väikelaste päevahoiu teema on üks neist aruteludest, mis tekitab naistes suurt kirgede ja tunnete tormi. Juba pelgalt sõnad "kodune" ja "karjääriema" sisaldavad emotsioone, käivitades rohkesti assotsiatsioone kõigest sellest, mis mainitud väljenditega haakub isegi veel enne, kui diskussioon üldse alanud ongi.