Kuhu minna?

Heategevuslik PARDIRALLI 2016 toimub 11. juunil kell 12:00 Kadrioru pargis

neljapäev, 9. juuni 2016
Kõikidel soovijatel on võimalus osa võtta vaatemängulisest vannipartide rallist, mille raames osalevad 11. juunil tuhanded kummipardid „ujumisvõistlusel” Kadrioru pargis. Tänaseks hetkeks on pardinumbrid jagatud, kuid endiselt on väga oodatud rahalised annetused vähihaigete laste toetuseks. Annetajate vahel läheb loosi üle 140 auhinna.

Kõikidele järgnevatele annetajatele jagatakse järjekorranumbreid, mille alusel osaletakse enam kui 140 kingituse loosis, kuid mis ei võimalda osaleda rallis ega esimese 10 auhinna ja erikingituse väljajagamises. Kõik tehtavad annetused lähevad samuti raskelt haigete laste ja nende perede toetuseks.

Annetuste kogumise kampaania lõpeb meeleoluka perepäevaga 11. juunil Kadrioru pargis, kus leiab aset heategevuslik kontsert ning 10 000 kummipardi „ujumisvõistlus“ ehk Pardiralli: kõik pardid lastakse korraga Kadrioru pargi kanalis vette, kus nad läbivad kindlaksmääratud distantsi. Esimesena finišisse jõudnud vannipart toob oma toetajale ürituse peaauhinna, mille on välja pannud Laevapiletid.ee – koguperereis Rootsi koos majutuse ja pääsmetega Astrid Lindgreni Maailma. Kõikide teiste osalejate vahel loositakse välja veel palju toredaid üllatusauhindu. 

Pardiralli on Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu (EVLVL) poolt ellu kutsutud heategevuslik üritus, mille eesmärgiks 2016. aastal on koguda koos Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondiga annetusi vähihaigete laste ja nende perede tugikeskuse teenuste pakkumiseks ning raskelt haigetele lastele ravitoidusegude võimaldamiseks.


PARDIRALLI 2016 kava

Pardiralli toimub 11. juunil kell 12:00 Kadrioru pargis

Sissepääs on tasuta!

12:00   EVLVL juhatuse esimehe Märt Avandi avakõne
12:05–13.30   Puhkpillikvinteti Reval Wind
    Rahvatantsurühm Tuurit-Tuurit
    Laine Mägi tantsukooli tantsijad
13:40   EVLVLi pardiralli
14:10   Ott Lepland
15:00 – 15.15   Pardiralli edukamate osavõtjate tunnustamine ja tänusõnad


Vaata lisainfot: www.facebook.com/Pardiralli

 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

9 soovitust, mida teha suvel Tallinnast väljas
Suvi on kohe käes ja algamas on puhkuste aeg. Vahelduseks tavapärasele rütmile on hea mõte koos pere või sõpradega avastada Eestimaa põnevaid ja kauneid paiku. Puhkaeestis.ee on välja toonud 9 erinevat tegevust/kohta/paika üle Eesti, mis on kindlasti väärt külastamist.
Eesti Ajaloomuuseum kutsub kõiki 7-10 aastaseid lapsi 30. juunil ja 1. juulil lastelaagrisse „Suurgildi salarajad“!
juuli
Suurgildi hoone on üks põnev paik, mida kahel päeval toimuva laagri jooksul avastame keldrist pööninguni. Saame lähemalt tuttavaks Suurgildi kaupmeestega, uurime, millega nad keskajal kauplesid ja mida uhketel pidusöökidel sõid. Veel laseme gildihoovis papagoid ning võtame lõunaks tummist ja keskajale kohast kehakinnitust Tallinna raekoja kõrtsis III Draakonit.
Tallinna Tänavatoidufestival 2016, 11.-12. juunil Telliskivi Loomelinnakus
juuni
Tule Põhja-Euroopa ja Baltimaade kõige lõbusamale tänavatoidufestivalile, kus on avatud 60 söögi- ja joogikohta! Avatud on Telliskivi kohvikud ja restoranid, pea kõik Eesti foodtruck’id, pop-up köögid, auhinnatud restoranid ja toidukohad Lätist, Leedust, Soomest, Itaaliast ning Inglismaalt.
Nädalavahetused toovad pered kinno
august
Kino on täis seiklust ja põnevust ka suvel - kinolinadele on jõudnud kõikide laste lemmiku Angry Birds seiklused ning lähikuud tõotavad tuua väga palju uusi ja häid animatsioone. Kindlasti üheks suve oodatumaks filmiks on juulis kinokavasse lisanduv “Jääaja” filmi viies peatükk. 
Kuidas leevendada sääsepunnide sügelemist?
Käes jälle sääseaeg ja kui kahe möödunud aasta kohta saab öelda, et oli tagasihoidlik, siis nüüd on nad täies koosseisus jälle platsis. Kuna aga lapsed ilusate ilmadega enam toas ei püsi ja just nii ongi hea, on sääsed, sääsepunnid ja punnide ebameeldiv sügelemine väga päevakorral.