Kuhu minna?

Tallinna Tänavatoidufestival 2016, 11.-12. juunil Telliskivi Loomelinnakus

neljapäev, 9. juuni 2016
Tule Põhja-Euroopa ja Baltimaade kõige lõbusamale tänavatoidufestivalile, kus on avatud 60 söögi- ja joogikohta! Avatud on Telliskivi kohvikud ja restoranid, pea kõik Eesti foodtruck’id, pop-up köögid, auhinnatud restoranid ja toidukohad Lätist, Leedust, Soomest, Itaaliast ning Inglismaalt.

Tallinna Tänavatoidufestival on roheline festival – sööki-jooki pakume taaskasutatavatelt või biolagunevatelt nõudelt!

FESTIVAL ON AVATUD:

11.06 kl 11.00-19.00
12.06 kl 11.00-18.00

Sissepääs festivali alale maksab 1 €!
Eelkooliealistele tasuta.

Tänavatoidufestivaliga samaaegselt toimub teist korda TaDaa! Festival, mis toob loomelinnaku õuele ca 15 kodu- ja välismaist tänavaartisti, sealhulgas külalised Saksamaalt, Austriast, Šveitsist ja Austraalist.

Tänavamuusikud, akrobaadid, tantsijad, näitlejad, šongleerijad jt lahutavad meelt kahel festivalipäeval kokku ligi 40 tundi!

Tänavatoidufestivali raames on kokku pandud ka huvitav lasteprogramm “Avastame Maailma”, mis toimub Mondo Maailmahariduskeskuses.

Mõlemal päeval kl 12-16 toimuvad igal täistunnil töötoad lastele, kus mängime Aafrika rütme, joonistame ühispilti ning avastame idamaade kultuuri. Kuidas õpivad ja mängivad ning millest unistavad lapsed erineval pool maailmas, Kas me olemegi nii erinevad? Sobib hästi koolilastele, koolieelikud võiksid osaleda koos vanematega.

Tallinna Tänavatoidufestivali programm on põhjalik ja väga huvitav. Kindlasti leiab seal tegevust nii väikesele kui suurele toidusõbrale.


Vaata lähemalt: www.tallinnstreetfoodfest.ee ja Facebookist: www.facebook.com/events/978406062234117/ 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Eesti Ajaloomuuseum kutsub kõiki 7-10 aastaseid lapsi 30. juunil ja 1. juulil lastelaagrisse „Suurgildi salarajad“!
juuli
Suurgildi hoone on üks põnev paik, mida kahel päeval toimuva laagri jooksul avastame keldrist pööninguni. Saame lähemalt tuttavaks Suurgildi kaupmeestega, uurime, millega nad keskajal kauplesid ja mida uhketel pidusöökidel sõid. Veel laseme gildihoovis papagoid ning võtame lõunaks tummist ja keskajale kohast kehakinnitust Tallinna raekoja kõrtsis III Draakonit.
Heategevuslik PARDIRALLI 2016 toimub 11. juunil kell 12:00 Kadrioru pargis
juuni
Kõikidel soovijatel on võimalus osa võtta vaatemängulisest vannipartide rallist, mille raames osalevad 11. juunil tuhanded kummipardid „ujumisvõistlusel” Kadrioru pargis. Tänaseks hetkeks on pardinumbrid jagatud, kuid endiselt on väga oodatud rahalised annetused vähihaigete laste toetuseks. Annetajate vahel läheb loosi üle 140 auhinna.
Nädalavahetused toovad pered kinno
august
Kino on täis seiklust ja põnevust ka suvel - kinolinadele on jõudnud kõikide laste lemmiku Angry Birds seiklused ning lähikuud tõotavad tuua väga palju uusi ja häid animatsioone. Kindlasti üheks suve oodatumaks filmiks on juulis kinokavasse lisanduv “Jääaja” filmi viies peatükk. 
Kuidas leevendada sääsepunnide sügelemist?
Käes jälle sääseaeg ja kui kahe möödunud aasta kohta saab öelda, et oli tagasihoidlik, siis nüüd on nad täies koosseisus jälle platsis. Kuna aga lapsed ilusate ilmadega enam toas ei püsi ja just nii ongi hea, on sääsed, sääsepunnid ja punnide ebameeldiv sügelemine väga päevakorral. 
Baklažaan- söö end nooreks ja saledaks
Baklažaan on maitsev, kasulik ja tervendav. Üha rohkem ja rohkem oleme seda vilja armastama ning valmistama hakanud. Lisaks heale maitsele on tal ka väga palju head pakkuda meie tervisele ja väljanägemisele.