Kuhu minna?
Armastatud GOSPA Beebiklubi tuleb taas 3.-5.11
november
GOSPA Beebiklubi on igakuine kolmepäevane retriit nädala sees, kuhu on oodatud pere kõige pisemad. Hingetõmbepaus, mis loodud spetsiaalselt emmedele ja beebidele.
Kaua oodatud GOSPA koolivaheaja lasteklubi ja lastelaager tuleb taas!
oktoober
Sügisene koolivaheaeg on juba peatselt käes. Parim puhkus möödub kahtlemata armastatud GOSPAs. 

Nädalavahetused toovad pered kinno

kolmapäev, 8. juuni 2016
Kino on täis seiklust ja põnevust ka suvel - kinolinadele on jõudnud kõikide laste lemmiku Angry Birds seiklused ning lähikuud tõotavad tuua väga palju uusi ja häid animatsioone. Kindlasti üheks suve oodatumaks filmiks on juulis kinokavasse lisanduv “Jääaja” filmi viies peatükk. 

Samuti pakuvad põnevust, fantaasiat ning kaasaelamist sellised kogu perele ja lastele mõeldud filmid nagu näiteks “Sipelgapoiss 3”, “Suur sõbralik hiiglane“, “Kalatüdruk Dory” või „Lemmikloomade salajane elu“.  

Kõiki neid ja teisi tulevaid filme saavad pered nüüdsest Forum Cinemas kinodes ka soodsamalt vaadata. Maikuust alates on kinos müügil perepakett, mis teeb just nädalavahetusel kogu perele kinoskäigu võrreldes seniste piletihindadega märkimisväärselt soodsamaks. Täpsemalt saab perepaketti kasutada nii Tallinna Coca-Cola Plaza kui Tartu Ekraani kinos alates reede õhtust kuni pühapäevani ning nendele filmidele, kuhu müüakse lapsepiletit. Esimese kuu tagasiside põhjal kasutatakse uut perepaketi võimalust juba väga aktiivselt.

Kino on muutunud peredele üha atraktiivsemaks vaba aja veetmise kohaks, seega on soodne filminautimine kindlasti heaks alternatiiviks suvistele argitoimetustele või ka vaheaja ja puhkuse sisustamiseks. Kuna kinos korraldatakse ka mitmeid eriüritusi nii noortele kui emadele-isadele, siis tasub ennast kino tegemistega kursis hoida.


Vaata lähemalt: www.forumcinemas.ee ja Facebookist: www.facebook.com/kinoklubi/?fref=ts
 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Heategevuslik PARDIRALLI 2016 toimub 11. juunil kell 12:00 Kadrioru pargis
juuni
Kõikidel soovijatel on võimalus osa võtta vaatemängulisest vannipartide rallist, mille raames osalevad 11. juunil tuhanded kummipardid „ujumisvõistlusel” Kadrioru pargis. Tänaseks hetkeks on pardinumbrid jagatud, kuid endiselt on väga oodatud rahalised annetused vähihaigete laste toetuseks. Annetajate vahel läheb loosi üle 140 auhinna.
Tallinna Tänavatoidufestival 2016, 11.-12. juunil Telliskivi Loomelinnakus
juuni
Tule Põhja-Euroopa ja Baltimaade kõige lõbusamale tänavatoidufestivalile, kus on avatud 60 söögi- ja joogikohta! Avatud on Telliskivi kohvikud ja restoranid, pea kõik Eesti foodtruck’id, pop-up köögid, auhinnatud restoranid ja toidukohad Lätist, Leedust, Soomest, Itaaliast ning Inglismaalt.
Kuidas leevendada sääsepunnide sügelemist?
Käes jälle sääseaeg ja kui kahe möödunud aasta kohta saab öelda, et oli tagasihoidlik, siis nüüd on nad täies koosseisus jälle platsis. Kuna aga lapsed ilusate ilmadega enam toas ei püsi ja just nii ongi hea, on sääsed, sääsepunnid ja punnide ebameeldiv sügelemine väga päevakorral. 
Baklažaan- söö end nooreks ja saledaks
Baklažaan on maitsev, kasulik ja tervendav. Üha rohkem ja rohkem oleme seda vilja armastama ning valmistama hakanud. Lisaks heale maitsele on tal ka väga palju head pakkuda meie tervisele ja väljanägemisele.
Maailma parim astelpaju juustukook
Suvise nädalavahetuse teeb veelgi mõnusamaks super maitsev astelpaju juustukook. Astelpaju on teada-tuntud kui kodumaine supertoit ning nendes pisikestes oranžides marjades on seitse korda rohkem C-vitamiini kui sidrunis. Lisaks magusale maitseelamusele, saab sellest juustukoogist ka küllaldaselt vitamiine.