Kuhu minna?

GOSPA lapseootel emmele

teisipäev, 1. märts 2016
GOSPA on paljude perede lemmik puhkusekoht Eestis ning seejuures on mõeldud ka lapseootel emmedele. Erilise ootuse perioodi veelgi suuremaks nautimiseks on GOSPA kokku pannud lõõgastava paketi lapseootel emmele.

Pakett on koostatud spetsiaalselt Teile - Teile kahele. Nende kolme päeva jooksul soovitame soojalt nautida ka vee värskendavat ja rahustavat mõju - kasutage maksimaalselt võimalust veeta aega meie basseinides, olemine on kerge ja hea.Spetsiaalsed spaahoolitsused lapseootel emmele:
  • hellitav massaaž lapseootel naisele 90 minutit
  • jalgade hoolitsus 90 minutit
  • näomassaaž 30 minutit
Lisaks spaahoolitsustele kuulub paketti:
  • majutus 2 ööd standardtoas
  • saunade, basseinide ja jõusaali piiramatu kasutus
  • osavõtt päevakavajärgsetest treeningutest
  • rikkalik buffet hommikusöök
  • hommikumantel
Paketi hind ühele (periood 1.01-31.05) 2 ööd ja 3 päeva: P-N 145 € ; R-L 186 €Ühe inimese majutuse korral kaheinimesetoas on paketi hind 10% lisamaksuga.
Broneerides paketi N-L või L-E, kehtib paketi nädalavahetuse hind.GOSPA-s toimuvad ka 4-5 korda aastas (talv-sügis-kevad) Beebiklubi üritused, kuhu on oodatud emad koos beebidega. Beebiklubi raames toimuvad põnevad loengud, beebidega võimlemine, ujumine ja palju muud huvitavat. Vaata kõigest lähemalt: www.gospa.ee/est/eripakkumised/beebiklubi


Lisainfo: www.gospa.ee


 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Seljaga sõidusuunas turvavarustus ja selle kaldenurk
Seljaga sõidusuunas turvavarustuse (turvahäll ja -tool) paigaldamisel autosse on oluline tähelepanu pöörata õigele kaldenurgale.
Kaltsiumilisandid võivad tervisele kasu asemel pigem kahju teha
Toidulisandite maailm on äärmiselt põnev ja mitmekesine ning on üksjagu lisandeid, mille tarbimine meile pea alati kasuks tuleb. Samas ei maksa ära unustada, et ka toidulisandite tööstus on siiski vaid tööstus, mis on ennekõike huvitatud võimalikult suurtest kasuminumbritest ja võimalikult väikestest tootmiskuludest. Nii saabki võimalikuks tõsiasi, et mitte kõik toidulisandid ei ole tervislikud ja kehale hästi vastuvõetavad.
Kuidas kasvatada last, kes teistega arvestab?
Lapsevanematena saame palju ära teha, et meie lapsed peaksid nii meist kui ka teistest inimestest lugu ja oleksid teistega arvestavad. Nõuanded on lihtsad, kuid eeldavad, et me kõigepealt ise endale otsa vaatame ja mõtleme, kuidas me käitume. Lapsed õpivad meie tegudest, mitte meie sõnadest.
Montessori esimesel eluaastal: üldised põhimõtted
Montessori pedagoogika on paljude lapsevanemate seas huvipakkuv, kuna selle eesmärgid on selged ja loomulikud. Avaldame siinkohal lambrine blogis välja toodud üldised Montessori põhimõtted esimesel eluaastal.
Pipar teeb õnnelikuks
Piprad – need väikesed mustad või rohelised või hoopis valged terad tuletavad esimese emotsioonina meelde midagi hirmkibedat. Siiski, just vastupidiselt, on neil väikestel terakestel võime vallandanda meie kehas õnnehormoonid.