Esileht

Väikesele poisile on vaja riideid ja jalanõusid

laupäev, 9. aprill 2016
MTÜ Do Good soovib leida ühele väikesele poisile* riideid ja jalanõusid. 

MTÜ Do Good otsib riideid pisipoisile Tallinnas.

Poisile oleks vaja:
  • sokke ja sukkpükse;
  • dressipükse;
  • pusasid;
  • suveriideid suuruses 92-98 (peaks sobima veidi pontsakamale lapsele);
  • jalanõusid suuruses 25-26.
Asju saab emale ka üle anda Kopli piirkonnas käest katte. Kui Sul on midagi pakkuda, palun kirjuta MTÜ Do Good Facebooki sõnumitesse www.facebook.com/DoGoodEstonia/?fref=ts.

*Pildil olev poiss ei ole see, kellele otsitakse riideid.

 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Linaseemned turgutavad ja tugevdavad tervist
Lina on üks vanimaid kultuurtaimi, selle seemneid on söönud nii inimesed kui loomad juba tuhandeid aastaid, ka on linaseemneid ning õli kasutatud lisaks toidulauale ka rahvameditsiinis.
Rootsi lõbustus- ja teemapargid
Rootsi on tuntud kui lastesõbralik maa. Seal on lastele mõeldes palju põnevaid teemaparke, lõbustusparke, muuseume ning loomaaedasid. Suvi veel kestab ning ühe toreda Rootsi reisi jõuab veel enne sügist ette võtta.
Aktsepteerides last sellisena kes ta on, saad õnnelikuma täiskasvanu
Aktsepteerides fakti, et laps on kes ta on, kasvatame õnnelikumaid täiskasvanuid. Aitamaks lapsel käiku lasta suuremat osa oma kaasasündinud võimetest, tasub mõelda allpool kirjeldatud soovitustele.
Orgaaniline tseiloni kaneel – võimas abiline südamehaiguste ja veresuhkru korratuste puhul
Enamus haiguseid saavad alguse kehasse pugenud tasakaalutusest ning kiireim võimalus tervist taastada on luua kehale parimad võimalused balansi taassaavutamiseks. Kõige tõhusamalt ja jätkusuutlikumalt saab seda teha just sobivate looduslike lahenduste abiga.
Imikute gaasivalude leevendamine
Kõhuvalud on üks sagedasemaid probleeme lapse esimesel eluaastal, kuna seedesüsteemi käivitumine ja mikrofloora väljaarenemine võtab aega. Vastsündinu harjub rinnapiimaga 3 esimest elukuud! Sageli ei oska arstid selle probleemi puhul palju aidata. Nii istuvadki emmed enamasti oma tillukesega kodus ning nutavad koos lapsega.