Esileht

Tule vabatahtlikuks Itaaliasse (periood 9 kuud)

laupäev, 29. august 2015
MTÜ Continuous Action pakub võimalust saada osa pikaajalisest Euroopa vabatahtliku teenistuse projektist “EVS to Experience Active Citizenship”, mis toimub Torino lähistel Itaalias. Vabatahtlikku ootab kohalik eakate keskus Rifugio Re Carlo Alberto. 

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt
Vabatahtlikult eeldatakse valmidust ning soovi projektis osalemiseks ja töötamaks eakatega. Ettevalmistus ning kohalik tugi on pakutud projektis osalevate organisatsioonide poolt. Vabatahtlikult ei nõuta erialast ega spetsiifilist ettevalmistust.

Mida vabatahtlik töö pakub?
Vabatahtlikule on organiseeritud saabumisjärgne koolitus ja juhendamine vastuvõtvas riigis, vaba aja tegevused, tutvumine kohaliku keele ja kultuuriga jm ning juhendamine tööülesannete täitmisel. Lisaks on korraldatud ettevalmistus MTÜ Continuous Action poolt enne projekti sõitmist. Kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil.

Mida organisatsioon pakub?
Vabatahtlikuks on võimalik minna noorel vanuses 17-30 aastat (selles projektis vanuses 18-30). Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kohapealseid kulusid – koolitused, kindlustus, elamine ja toitlustamine on 100% rahastatud Euroopa Komisjoni programmi Erasmus+ poolt. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse projekti eelarves ettenähtud piirmäära ulatuses. Lisaks makstakse vabatahtlikule vastavalt programmi rahastusreeglitele taskuraha, mis on riigiti erinev.

Kandideerimiseks saada kiri vabatahtlik@continuousaction.ee või helista +372 6881 896

Lisainfo: www.vabatahtlikud.ee


 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Soovitusi lastehoiuga kohanemiseks
Lastehoidu või lasteaeda minek on lapse elus suure tähtsusega muutus. See on keeruline etapp ka lapsevanemale. Lapse kohanemiseks on vajalik lapsevanemate, lapse ja hoidjate koostöö. See põhineb eelkõige vastastikusel usaldusel ja positiivsel suhtlemisel. 
Mida võiks teada mee kohta
Saabunud on mee varumise aeg sügis-talviseks perioodiks. Meesorte on palju ning selleks, et leiaksid endale kõige meelepärasema, tasub üht-teist meelde jätta.
Grillitud virsikud mascarpone-kreemi ja meega
Virsikute hooaeg on käes ning valik poodides lai. Grillitud virsikutest saab imemaitsva magustoidu.
Kultuuriöö Tallinnas, 29. augustil
august
Tule ja saa osa tasuta kontsertidest, etendustest, näitustest, ekskursioonidest ja töötubadest. 
Muinastulede öö 2015, 29. augustil
august
Tulemas on muinastulede öö, millega meenutame ajaloolisi mereäärseid tulesid. Traditsiooniliselt tähistatakse muinastulede ööd augusti viimasel laupäeval. Lõkete süütamisega anname ka märku, et meie ühist merd tuleb hoida.