Esileht

MTÜ Naerata Ometi kogub raha Anette raviks Hiinas

laupäev, 11. veebruar 2017
Anette* on kaasasündinud SMA (spinaal-lihas atroofia) sündroomiga laps, kes tänaseks on 11-aastane. Liikumine on tal alati olnud vaevaline ja eripärane, aga käesolevalt on ta juba poolteist aastat ratastoolis. Ravi Hiinas võib aidata Anette tervist oluliselt parandada.

MTÜ Naerata Ometi on käivitanud kampaania raha kogumiseks, et võimaldada Anettel tõhusat ravi Hiinas.

SMA puhul on tegemist harva esineva haigusega, mille juures lihased tasapisi kuid kindlalt “surevad” tõugates lõpuks lapse ainult lamavasse liikumatusse asendisse, mille juures säilib vaid tema selge pea. Ravi selleks klassikaline meditsiin ei tunne ning Eestis ja Euroopas ravivõimalused puuduvad. Küll aga on leitud Hiinas Doktor Wu kliinik, kes annab ravilootust tüvirakkude siirdamise tehnoloogiat kasutades.

Dr. Wu kliinik kasutab tüvirakkude raviks unikaalset in-Vivo tehnoloogiat. See tehnoloogia on patenteeritud ja maailmas tõeliselt ainulaadne. Dr. Wu Kliinikus käivad ravil lapsed üle maailma (Brasiiliast, Argentiinast, Venemaalt jne) ning tänaseks on 7-aasta jooksul suudetud aidata juba tuhandeid SMA diagnoosiga lapsi.

*Pildil olev tüdruk ei ole abivajaja.

Kuidas meie aitame? 
Naerata Ometi MTÜ toetab koostöös heade toetajatega 11-aastase Anette tüvirakkude ravimist maailma ühes juhtivas kliinikus Wu Medical Center, mis asub Pekingis. 

Eelarve: 
Projekti eelarve, koos projektijuhtimisega seotud kulutustega on 31500 eurot, mida soovime heade toetajate abiga kokku saada.
  
Kuidas Sina saad aidata:

Pangaülekanne:
Danske Bank
Konto nr: EE053300332132960003
Swift/BIC: FOREEE2X
 
Swedbank
Konto nr: EE672200221046387155
Swift/BIC: HABAEE2X
 
SEB
Konto nr: EE101010220101993019
Swift/BIC: EEUHEE2X
 
Saaja: Naerata Ometi MTÜ
Selgitus: Anette toetuseks

SMS-annetus:
SMS numbrile 13013 märksõnaga Naerata anette annetad 1,6 eurot
SMS numbrile 13017 märksõnaga Naerata anette annetad 3,2 euro

Vaata lähemalt projekti kohta: www.naerataometi.ee


MTÜ Naerata Ometi eesmärgiks on vahendada abi ühiskonna nõrgematele. Tegevus on suunatud peamiselt puudustkannatavate perede ja erivajadustega laste abistamisele.

 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Pirita Kirbuturg KEVADE OOTEL Pirita Vaba Aja Keskuses, 11. märtsil
märts
Traditsiooniline Pirita Kirbuturg toimub taas laupäeval, 11. märtsil 10:00-14:00 Pirita Vaba Aja Keskuses (Merivälja tee 3).
Eesti Vabariigi 99. aastapäev Suurgildi hoones
veebruar
Ootame kõiki reedel, 24. veebruaril 2017 Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoonesse (Pikk 17, Tallinn) tähistama Eesti Vabariigi 99. aastapäeva.
GOSPA Beebiklubi: lõõgastav pakett emmedele ja beebidele 15.-17.02
veebruar
Titaootus on naise elus väga eriline aeg. Kui see pisike ime on ilmavalgust näinud, muutub naise elu väga palju. Selle nautimiseks on vaja aega võtta, sest kõik see möödub ju nii kiiresti!
Looduslikult viiruste vastu
Viirushaiguste periood on täies hoos. On mitmeid toiduaineid, mis tugevdavad immuunsüsteemi ning aitavad püsida terve.
Netilembelised lapsed
Britid on hädas lastega, kes ei loe raamatuid. The Telegraph kirjutab, et üha enam lapsi kannatab keskendumishäirete all, mis teeb aga raamatute lugemise keerulisemaks.