Kuhu minna?

Pirita Kirbuturg KEVADE OOTEL Pirita Vaba Aja Keskuses, 11. märtsil

kolmapäev, 8. märts 2017
Traditsiooniline Pirita Kirbuturg toimub taas laupäeval, 11. märtsil 10:00-14:00 Pirita Vaba Aja Keskuses (Merivälja tee 3).
 
  • ANNETUSI kogume Ida-Virumaa (kasu)lastega peredele. Annetatud kraami viib kohale MTÜ Igale lapsele pere www.kasupered.ee. Annetada vaid puhtaid korralikke riideid, jalatseid, kodutarbeid jm - kõike läheb vaja!
  • KOHVIK kosutab tühja kõhtu koduste küpsetiste ja joogiga. Saadud tulu läheb erivajadustega laste teraapia- ja huvitegevuse toetuseks.
  • TOIDULETT "otse tootjalt" maja ees ja sees: õunamahl, köögiviljad, kala, munad, õli.
  • UUDISENA Noarootsi tervisetooted "4 tuult" - ravimtaimedest tinktuurid, õlid, salvid.
Kohtumiseni 11. märtsil kell 10 Pirita VAKis!

Lisainfo ürituse kohta: www.facebook.com/events/1415991541787170/


 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Keskaegne vastlakarneval Suurgildi hoones, 3. märtsil
märts
Suurgildi hoones toimuv vastlakarneval kutsub osa saama keskaegsest melust, kus näod peideti maskide taha ja kostüümid kaotasid seisuste vahelised erisused.
GOSPA on justkui loodud ideaalseks perepuhkuseks
Lapsed leiavad GOSPAs endale alati huvitavaid tegevusi, vanemad saavad rahuliku südamega hoolitsusi või õhtusööki nautida ja lõpuks on kogu pere puhanud ning rõõmus. Seal oldud aeg on eriliselt lõõgastav ning kes juba ükskord käinud, leiavad peaaegu alati tee sinna tagasi.
Eesti Vabariigi 99. aastapäev Suurgildi hoones
veebruar
Ootame kõiki reedel, 24. veebruaril 2017 Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoonesse (Pikk 17, Tallinn) tähistama Eesti Vabariigi 99. aastapäeva.
MTÜ Naerata Ometi kogub raha Anette raviks Hiinas
Anette* on kaasasündinud SMA (spinaal-lihas atroofia) sündroomiga laps, kes tänaseks on 11-aastane. Liikumine on tal alati olnud vaevaline ja eripärane, aga käesolevalt on ta juba poolteist aastat ratastoolis. Ravi Hiinas võib aidata Anette tervist oluliselt parandada.
GOSPA Beebiklubi: lõõgastav pakett emmedele ja beebidele 15.-17.02
veebruar
Titaootus on naise elus väga eriline aeg. Kui see pisike ime on ilmavalgust näinud, muutub naise elu väga palju. Selle nautimiseks on vaja aega võtta, sest kõik see möödub ju nii kiiresti!