Esileht

Kolme lapsega üksikema vajab lastele riideid ja jalanõusid

reede, 18. märts 2016
Kolme lapsega üksikema Nissi vallast vajab lastele riideid, jalanõusid ning voodeid.

MTÜ Do Good aitab koguda perele alljärgnevaid asju:
  • Poiss - riided 168-170, jalanõud 41
  • Tüdruk - riided 146-152, jalanõud 36
  • Tüdruk - riided M, jalanõud 39-40.
Lisaks vajab pere lastele voodeid, soovitavalt mõõdus 90x200 ja koos madratsiga.

Perele saab asju isiklikult üle anda Nissi vallas. Pereema käib tööl Tallinnas, seega on võimalik ka Tallinnas asju üle anda nii pereemale kui tuua MTÜ Do Good kogumiskohtadesse. 

Kui Sul on midagi pakkuda, kontakteeru otse MTÜ Do Good'iga Facebooki kaudu (kirjuta neile personaalne sõnum). MTÜ Do Good Facebooki leht: www.facebook.com/DoGoodEstonia/?fref=ts.

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Röstsai chia moosi ja maapähklivõiga
Selline rikkalik röstsai sobib hästi tõhusaks hommikusöögiks või kiireks kosutuseks. Chia moosi võib teha erinevate marjadega, just nendega mis kõige rohkem maitseb või sügavkülmast leidub. Ja pealegi, lapsed ju armastavad moosisaia.
Põnev ja fantaasiarikas aeg lastega kinos
aprill
Forum Cinemas kinode külastuste statistika näitab, et just koolivaheaegadel tõuseb lastega perede kinohuvi kõrgustesse. Ometi on kõik lapsed, noored, vanemad ja vanavanemad sõltumata vanusest või vaheajast oodatud kinno aastaringi, sest häid ja elamust pakkuvaid filme jagub kuhjaga.  
Perepäev beebiootel emadele ja väikelastega peredele, 23. aprillil
aprill
Traditsiooniline ja populaarne Väike Päike perepäev beebiootel emadele ja väikelastega peredele on taas tulemas 23. aprillil. 
Jüripäev Eesti Vabaõhumuuseumis, 23. aprillil
aprill
Jüripäeval alustab Eesti Vabaõhumuuseum suvehooaega ning seni talveunes viibinud talude uksed avatakse külastajatele. Suvehooaja esimese päeva puhul on sissepääs tasuta!
Lihavõtted Eesti Vabaõhumuuseumis, 27. märtsil
märts
Lihavõtete ajal saab Eesti Vabaõhumuuseumis värvida mune, mängida munamänge, punuda paelu, kiikuda ja tutvuda muude kevadpühade kommetega.