Kuhu minna?

Põnev ja fantaasiarikas aeg lastega kinos

reede, 18. märts 2016
Forum Cinemas kinode külastuste statistika näitab, et just koolivaheaegadel tõuseb lastega perede kinohuvi kõrgustesse. Ometi on kõik lapsed, noored, vanemad ja vanavanemad sõltumata vanusest või vaheajast oodatud kinno aastaringi, sest häid ja elamust pakkuvaid filme jagub kuhjaga.  

Hetkel on värskelt kinolinale tagasi jõudnud vana hea kung fu panda Po seikluskomöödias “Kung fu panda 3”. Tegemist on legendaarse ja ühe kõigi aegade edukaima animafilmi järjega pakkudes vaatajatele seiklust, naeru ja põnevust. Film sobib vaatamiseks lasteaialastest kuni põhikooliõpilasteni ning kindlasti on linateos tore elamus ka kõigile lapsevanematele.

Teise, hetkel väga värvika ja hinnatud kogupere filmina jookseb kinodes “Zootropolis”. Film on paigast nimega Zootropolis, kus on kõrvuti kõrb ja lumeväljad ning kus üksteisega lähestikku elavad džunglikiskjad ja rahumeelsed koduloomad. Filmis hargneb lahti vägagi ootamatuid pöördeid võttev juhtum, mille käigus pannakse proovile loomade sõprus, koostoimimise võime ning rahumeelne elu.

Kahtlemata ei pea pere kinoskäik tähendama ainult multifilmide vaatamist. Hetkel kinodes jooksev film “Aastaajad” on meisterlik dokumentaal loodusest. Film viib vaatajad ajarännule 20 000 aasta tagusele Euroopa maastikele, mida inimene on viimasest jääajast saati koos metsloomadega kõrvuti asustanud. Film on mõtlemapanev ja erakordne jutustus looduse ajaloost.

Kooliealisi lapsi, kes on 12-aastased ja vanemad ootab aga näiteks kinno film “Egiptuse jumalad”, mis on klassikalisest egiptuse mütoloogiast inspireeritud suurejooneline seikluspõnevik. Filmi peategelane surelik Bek läheb jumalate abiga põnevale rännakule, et päästa maailm ja tõeline armastus. Samamoodi pakub vanemale koolieale põnevust film “Batman vs Superman”, kus kohtuvad filmisõpradele tuntud superkangelased ning seatakse inimkond suuremasse ohtu kui eales varem.

Seega filmivalik on väga lai ning kindlasti leiavad kõik kinosõbrad just enda huvidele vastava filmi. Forum Cinemase kinode seansiajad on ka näiteks sätitud nii, et kinno jõuab soovi korral ka pärast koolitunde või lasteaia päeva ning päris pisikesed filmihuvilised saavad oma vanematega kino külastada ka päris keset argipäeva. Koolivaheajal on lastele ja noortele mõeldud seansse aga rohkelt terve päeva.

Lisaks teeb Forum Cinemas nii lastele, kooliõpilastele kui vanavanematele erinevaid soodustusi, nii et kinokülastus ei tähenda kindlasti hiigelsuurt rahalist väljaminekut, vaid ikka eelkõige toredat, koos veedetud kvaliteetaega. Seega sõltumata vaheajast või puhkusest on kõik filmisõbrad beebist vanavanemateni alati kinno oodatud.  


Vaata lisa: www.forumcinemas.ee ja Facebookist www.facebook.com/kinoklubi/?fref=ts


 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Magusad pulgaloomad
Üks tore mõte, kuidas teha kevadpühad lastele eriliselt meeldejäävaks, on meisterdada nendega koos magusaid pulgaloomi. 
Röstsai chia moosi ja maapähklivõiga
Selline rikkalik röstsai sobib hästi tõhusaks hommikusöögiks või kiireks kosutuseks. Chia moosi võib teha erinevate marjadega, just nendega mis kõige rohkem maitseb või sügavkülmast leidub. Ja pealegi, lapsed ju armastavad moosisaia.
Kolme lapsega üksikema vajab lastele riideid ja jalanõusid
Kolme lapsega üksikema Nissi vallast vajab lastele riideid, jalanõusid ning voodeid.
Perepäev beebiootel emadele ja väikelastega peredele, 23. aprillil
aprill
Traditsiooniline ja populaarne Väike Päike perepäev beebiootel emadele ja väikelastega peredele on taas tulemas 23. aprillil. 
Jüripäev Eesti Vabaõhumuuseumis, 23. aprillil
aprill
Jüripäeval alustab Eesti Vabaõhumuuseum suvehooaega ning seni talveunes viibinud talude uksed avatakse külastajatele. Suvehooaja esimese päeva puhul on sissepääs tasuta!