Esileht

Kõik vajalikud asjad olemas! Kaks poissi vajavad riideid ja jalanõusid

laupäev, 7. november 2015
MTÜ Do Good korraldas lasteriiete ja jalanõude kogumise ning nüüdseks on kõik vajalikud asjad koos. Suured tänud kõigile, kes aitasid nii asjade kui info jagamisega.  
MTÜ Do Good soovib aidata kahte poissi*, kes vajaksid kõiksuguseid riideid - nii õue kui ka toariideid. Pere sissetulek on väga väike ning seetõttu on raskusi lastele vajalike riiete ja jalanõude soetamisega.
  • Üks poiss 4,5 aastat, pikkus 110 - 116 cm, jalg 27 - 29 ja 
  • teine poiss 2 aastat, pikkus 90 - 100 cm, jalg 22-24
Asjad võib toimetada meie Viimsi kogumispunkti, aga ka teistesse kogumiskohtadesse. Ootame väga! Aitäh!

Kuidas ja kuhu asjad tuua?
Tallinnas Kristiinesse, Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liidu kontorisse Västriku 8, (T ja R 15:00-18:00
L 13:00-16:00, tel 5322 5146 Kerstin), Peetrikülla Uusmaa teele (Laura, tel 5190 5209 ), Jürisse Rebase teele (Sigrid, tel 513 5695), Viimsisse Jasmiini teele (Kati, tel 5645 3015).

PALUME ASJADE TOOMINE EELNEVALT KOKKU LEPPIDA KIRJUTADES MEILE TEADETESSE FB-is (www.facebook.com/DoGoodEstonia?fref=ts); SMS-idele ei pruugi me kahjuks kiirelt jõuda reageerida kiire tööpäeva sees, palun helistage. Meile saab saata asju ka postiga, selleks sobivad kõik variandid: SmartPost, Omniva, postkontorid, Cargobus. Sellisel juhul jääb postikulu saatja kanda. Smartposti või Omnivaga võib saata Peetri Selver, Laura, tel 5190 5209 .

Kui sul on ära anda VÄIKELASTE riideid, jalanõusid, mänguasju (v.a pehmeid) või lastetarbeid (mähkmeid, söögitoole, kärusid, voodiriideid jne), KOOLIEALISTE LASTE riideid (eriti oodatud just õueriided), jalanõusid, koolitarbeid, NAISTE- ja MEESTEriideid, jalanõusid, kodutekstiili, voodiriideid, tekke - patju, mööblit ja tehnikat jms, siis oleme väga tänulikud kui leiad aja need kokku panna ja meieni toimetada. Asjad peaksid olema siiski puhtad, kaasaegsed ja sellised, mida ka oma peres kasutaksid. 

MIDA ME EI OOTA? Asju mis on katkised, plekkidega, väga kulunud ning riideid, mis on väga moest läinud. 

KUHU ASJAD LÄHEVAD? Me toimetame asju abivajajateni koostööpartnerite kaudu, kelleks on ema ja lapse turvakodu, imikute, väikelaste ja puuetega laste turvakodu, Tallinna Lasterikaste Perede Liit, Tallinna Perekeskus, Karksi Hooldekodu, Haraka Kodu, vähekindlustatud pered Tapal, Kasside Turvakodu jt. Lisaks võivad meie poole pöörduda ka abivajajad otse. 

Kui tead kedagi, kellel on abi vaja, palu julgesti tal meiega ISE ühendust võtta!
E-mail: dogoodestonia@gmail.com

Vaata lisa Facebooki lehelt: www.facebook.com/DoGoodEstonia?fref=ts


*Artikli esipildil ei ole abi vajavate laste pilt.

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Puu- ja köögiviljad, mis ei sobi külmkappi
Sageli hoitakse külmkapis kõiki toiduaineid, sh puu- ja köögivilju. Paraku võib külmkapp võib nii mõnegi meie lemmik puu- või köögivilja kiiremini söögikõlbmatuks muuta. 
Õppimine ilma pisarateta
Vanematelt eeldatakse, et nad jälgiksid, kas kodused tööd on tehtud ja lapsed, kes pole neid ära teinud, saavad karistada. Paljudel vanematel on probleeme, et motiveerida lapsi koduseid töid tegema ja see pole sugugi üllatav, sest lastel on raske mõista selle sageli üsna ebameeldiva töö väärtust.
Taaraautomaadi juures tehtud annetused kingivad kultuurielamusi
Ligi 330-le pakendiautomaadile Eestis on paigaldatud täiendav nupp, mida vajutades saab iga inimene laste toetuseks pandipakendi tagatisraha annetada. Annetaja ei pea tegema rahaülekannet, vaid piisab pakendi tagastamisest taaraautomaati.
Andrus Kivirähki lasteraamatu ´Oskar ja asjad´ esmaesitlus Solarise Apollos, 13. novembril
november
Reedel, 13. novembril tutvustab Andrus Kivirähk Solaris Keskuse Apollos oma uut põnevat lasteraamatut „Oskar ja asjad“ ja jagab soovijatele autogramme. Kohal on ka raamatule pildid teinud kunstnik Anne Pikkov, kelle käest on võimalik saada mälestuseks kauneid visandeid autogrammiga.
Madrihõnguline kirbuturg-laat Pirital, 14. novembril
november
PIRITA KIRBUKAS laupäeval, 14. novembril 11:00-14:00 Pirita Vaba Aja Keskuses, Merivälja tee 3.