Esileht

Haiba lastekodu lapsed vajavad hooajalisi riideid ja jalanõusid

laupäev, 28. november 2015
Läbi MTÜ Do Good jagame abipalvet Haiba lastekodust, kus on hädasti vaja poiste riideid ning jalanõusid käesolevaks hooajaks. 

Haiba lastekodus elavatele poistele oleks vaja:
  • Kindaid, mis oleks mitte kootud, vaid vettpidavast materjalist vanusele 11-16 aastat;
  • Jalanõusid 40 ja suuremad;
  • Kolm poissi käivad teises klassis ning nende jalanõude suurus oleks 33-34;
  • Samuti on vaja jopesid, pükse suurustele 120 cm, 160 cm ja koguni 180 cm.
Asjad palume otse nendeni toimetada (saata postiga, viia ise, kirjutada saab Haiba lastekodu FB lehele või Angela Jüristo FB postkasti). Kui sul oleks neile midagi jagada, siis palun võta nendega otse ühendust. Aitäh!

Haiba lastekodu Facebooki leht: www.facebook.com/HaibaLastekodu/?fref=ts
Haiba lastekodu koduleht: www.haibalastekodu.ee

 

Kommenteeri artiklit

Kristy H.
kolmapäev, 28. september 2016 20:59
Tere. Mul on pakkuda 2 paari Catmandoo talvekaid numbrile 36 - 38, 1 talvekad ( helkuritega ) nr. kuni 36. Kuhu tuua? inu telefon +372 55 39 780

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Looduslikud raviviisid kõhulahtisuse puhul
Kõhulahtisuse peamine oht tervisele on veetustumine. Kõhulahtisus võib ammendada keha toitainete varud ja rikub elektrolüütide tasakaalu. See kurnab, nõrgestab immuunsüsteemi ja muudab vastuvõtlikuks teistele haigustele. Terje Tähe ülipopulaarses raamatus "Pereema raviraamat" on tõhusad ja lihtsad nipid kõhulahtisuse leevendamiseks.
Lastevaheline agressiivsus
Tunnustatud Taani pereterapeut ja -nõustaja Jesper Juul on avaldanud oma raamatus "Agressiivsus" huvitava arvamuse lastevahelise agressiivsuse teemal. Siinkohal avaldame tema mõtted õdede-vendade vahelisest agressiivsusest ja koolivägivallast.
Kuidas tulla toime ilma unekoolita? 10. detsembril
detsember
Juba 10. detsembril kl 18.-19.30 toimub kesklinna lasteklubis Väike Päike loeng teemal "Kuidas tulla toime ilma unekoolita?"
Eesti Ajaloomuuseumi perepäev ´MEISTERDA ENDALE JÕULUINGEL´
detsember
Pühapäeval, 6. detsembril kell 12.00 kutsume kõiki Maarjamäele tallihoonesse (Pirita tee 66, Tallinn) Eesti Ajaloomuuseumi perepäevale "MEISTERDA ENDALE JÕULUINGEL”. Teise advendi puhul toimuval perepäeval saavad nii suured kui väikesed muuseumikülastajad meisterdada oma esivanemate pildiga jõuluingli. 
Konflikti lahendamine ilma kaotajateta, võitja-võitja meetod
Konflikti lahendamine kaotajateta ehk võitja-võitja meetodil toimub konfliktis osalevate poolte vajaduste väljaselgitamise ja nende ühitamise kaudu. Otsitakse mõlemale sobivat lahendust, mis lahendaks ka omavahelise vastuolu.