Kuhu minna?

Väikese Päikese perepäev Tallinnas, 11. novembril

kolmapäev, 8. november 2017
Colief Eesti ja Väikese Päikese beebiootel ja väikelastega perede päev on taaskord ukse ees, et koos lõbusalt aega veeta, saada uusi teadmisi ja oskusi ning tutvuda põnevate uudistoodetega.

Sügisesel perepäeval on kavas järgmised loengud ja töötoad:
  • 10.15 LUGEMISJOOGA LASTELE, Maili Liinev, MTÜ Hooling Lugemisjooga sobib igas vanuses lastele, kellele meeldib mängida, uurida, lustida ja liikuda. Lugemisjooga on lugema õppimine läbi loovliikumise: tähekujude tegemine kehaga, lugemismängud koos liikumismängudega ja keskendumine ja lõõgastus.
  • 11.00 LOENG "ÜKS KOMM KOHE VÕI KAKS HILJEM?", Eva-Maria Kangro, psühholoogiadoktor
  • Kuidas arendada lapses tahtejõudu, tähelepanuvõimet ja igapäevaelus vajaminevat kannatlikkust? Miks väikestel on nii keeruline oma tundeid vaos hoida? Mismoodi aidata lapsel tulla toime kiusatuste ja ahvatlustega?
  • 12.00 VÕIMLEMISTREENING beebidele ja väikelastele, Kristin Tammeoks, Väike Päike võimlemisõpetaja
  • Väikelaste võimlemise eesmärk on pakkuda lastele ja nende vanematele vaheldusrikast ja uut moodi liikumist.
  • 12.30 MEELESELGUSE TÖÖTUBA, Meeleselguse tunnid
  • Teadlikud rahunemis- ja keskendumisharjutused, mis võimaldavad tuua ellu rohkem kergust ja rõõmu, selgust ja rahulolu.
Perepäeva jooksul saavad lapsed osaleda ROBOOTIKA TÖÖTOAS ja mängida mängutoas. Avatud on TASUTA LAPSEHOID, et emmed-issid saaksid loengutest osa võtta ja ringi uudistada.

Oma lastega seotud tootevalikut on kohapeal tutvustamas mitmed toredad ETTEVÕTTED: Colief Eesti, Lysi, Taula Pharma, Semper, Bambo Nature, Britton Eesti, Bionoria Yummikommid, Maria, Safal KIDS.

Igat osalejat ootab ÜLLATUSKINGITUS Britton Eesti'lt ja Väike Päikekinkekaart.

Perepäeva külastajatele on osalemine on TASUTA.

Registreeru juba täna, sest osalejate arv on piiratud:
e-posti aadressil perepaev@lasteklubi.ee
või telefonil 55 539 562.


Vaata ürituse Facebooki lehte siit.


 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Kroonituuri lõpupidu Eesti Panga Muuseumis 25. novembril
november
Juunikuus pidulikult alanud üle-eestiline Kroonituur jõuab lõpule. Kroonituur oli ellu kutsutud selleks, et tähistada Eesti krooni 25. aastapäeva ning anda võimalus meenutada Eesti krooni ja selle rahatähtedel kujutatud isikuid üheksas Eesti muuseumis.
Suurejooneline Maša & Karu jääshow 'Masha & The Bear on Ice' tuleb detsembris Eestisse!
detsember
Tänavu detsembris teevad Saku Suurhalli jääl enda showetenduse vene multifilmi superstaarid – Maša ja Karu. Ametliku tootjafirma poolt loodud jääetendused toimuvad nii eesti kui vene keeles ning ühendavad endas teatraalsuse, muusika ja iluuisutamise, tuues laste ette multifilmist tuttavad tegelased ja keskkonna.
GOSPA Beebiklubi 6.-8. novembril ja 11.-13. detsembril
detsember
GOSPA Beebiklubi üritused on eriliselt mõnusad ja lõõgastavad nii emale kui beebile. Traditsiooniks kujunenud Beebiklubi on populaarne sündmus, mida tasub varakult oodata ning planeerida.
Gluteenivabad makadaamia pähkli ja šokolaadi küpsised
Rikkalikud küpsisepätsikesed krõmpsuvate makadaamiapähklite ja tumeda šokolaadiga. Mõnusad hommikukohvi kõrvale, lapsele kooli kaasa või õhtuse sidrunitee juurde nautimiseks.
6 asja, mida võiksid teada ökokosmeetikat kasutama hakates
Kui oled harjunud kasutama igapäevaselt tavakosmeetikat, võib üleminek ökokosmeetikale olla keeruline ja segadust tekitav. Seetõttu on hea teada, millised on selle kasutamise eripärad.