Kuhu minna?

Suurejooneline Maša & Karu jääshow 'Masha & The Bear on Ice' tuleb detsembris Eestisse!

reede, 15. detsember 2017
Tänavu detsembris teevad Saku Suurhalli jääl enda showetenduse vene multifilmi superstaarid – Maša ja Karu. Ametliku tootjafirma poolt loodud jääetendused toimuvad nii eesti kui vene keeles ning ühendavad endas teatraalsuse, muusika ja iluuisutamise, tuues laste ette multifilmist tuttavad tegelased ja keskkonna.

Venemaa juhtiva animatsioonistuudio Animaccord’i poolt 2009. aastal loodud multifilm „Maša ja karu“ eesotsas samanimeliste tegelastega on pälvinud ülemaailmse populaarsuse. Multifilmi uskumatut menu näitab ka äsja Youtube’i keskkonnas ületatud rekordiline kahe miljardi vaatamise piir. Nüüd on tootjad otsustanud sarja väikestele ja suurtele fännidele veelgi lähemale tuua, luues seiklusrikka jääshow „Masha & The Bear on Ice“, mis tänavu teeb enda esimesed ülesasted Euroopa suurimates kontsertpaikades.

Sarnaselt multifilmile pakub Maša ja Karu jääshow fännidele professionaalse ning kaasahaarava elamuse, ühendades endas näitekunsti, muusika, kostüümid ning silmipimestavad iluuisutamisoskused. Eheda atmosfääri loovad muuhulgas tuttav karukoobas ning kuulus kiirabiauto, muinasjutulisust lisavad autentsed animatsioonid, mis kuvatakse suurejoonelisele 138-ruutmeetrisele LED-ekraanile.

Etendused toovad Eestisse professionaalsed uisutajad, muusika ning animatsioonid otse tootjalt. Kohale sõidavad kaheksa veokitäit rekvisiite ning üle 70 meeskonnaliikme. Jäält ei puudu ka kõigile vaatajatele tuntud multifilmitegelased – siilid, jänesed, hundid, karupere... ja loomulikult krutskeid täis Maša.

Jääshow „Masha & The Bear on Ice” on produtseeritud Slovakkias ning litsentseeritud sarja ametliku tootjafirma poolt. Suur osa piletitulust suunatakse multifilmi tootmisesse.

Etendused toimuvad Tallinnas, Saku Suurhallis 20. ja 21.detsembril. Pileteid saab soetada Piletilevist. Hinnad algavad 19 eurost.

Tallinnas toimuva “Masha & The Bear on Ice” jääshow ametlik kodulehekülg: www.mashakaru.ee


 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Musaklubi jõulukontsert ´Lumemuusika´ Eesti Rahva Muuseumis, 19. detsembril
detsember
Kontsert on nime ja sisu saanud Miina Rikka 2016. aastal välja antud samanimelisest laulust "Lumemuusika", mida sel kontserdil esitab Musaklubi noortestuudio laulja, Looduslaul 2017 võitja Karita Käesel. Musaklubi laste esituses tulevad esmaettekandele Pille Siht'i kaks uut talveteemalist laulu.
Kroonituuri lõpupidu Eesti Panga Muuseumis 25. novembril
november
Juunikuus pidulikult alanud üle-eestiline Kroonituur jõuab lõpule. Kroonituur oli ellu kutsutud selleks, et tähistada Eesti krooni 25. aastapäeva ning anda võimalus meenutada Eesti krooni ja selle rahatähtedel kujutatud isikuid üheksas Eesti muuseumis.
Väikese Päikese perepäev Tallinnas, 11. novembril
november
Colief Eesti ja Väikese Päikese beebiootel ja väikelastega perede päev on taaskord ukse ees, et koos lõbusalt aega veeta, saada uusi teadmisi ja oskusi ning tutvuda põnevate uudistoodetega.
GOSPA Beebiklubi 6.-8. novembril ja 11.-13. detsembril
detsember
GOSPA Beebiklubi üritused on eriliselt mõnusad ja lõõgastavad nii emale kui beebile. Traditsiooniks kujunenud Beebiklubi on populaarne sündmus, mida tasub varakult oodata ning planeerida.
Gluteenivabad makadaamia pähkli ja šokolaadi küpsised
Rikkalikud küpsisepätsikesed krõmpsuvate makadaamiapähklite ja tumeda šokolaadiga. Mõnusad hommikukohvi kõrvale, lapsele kooli kaasa või õhtuse sidrunitee juurde nautimiseks.